Jump to content

Lady Gaga


Маузер

Recommended Posts

Posteno, opasnu muziku pravi... Bash danas, slusao ceo dan njene hitove, cak gledao na yt live (i onaj na kome je pala), mislim da je definitivno prva pop pevacica koja mi je privukla paznju... I oni piano snimci po studijima <3 Extra

 

Edit: Definitivno pesma koja mi se najvishe svidja je Paparazzo, odmah iza nje Poker face, pa Love Game, Bad romance... Definitivno, ona nema pesmu koja nije hit. I spot za svki! Album decenije ;)

 

 

Edited by ShInIgAmY91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, pre par meseci sam konacno pregledao sve njene spotove na jutjubu, da vidim u cemu je tolika pomama i skandali. Da se zna, ja volim pop muziku, ne svaku vrstu, ali imam puno favorita u tom pravcu. A sto se Gage tice.....ja iskreno ne vidim u cemu je tolika fama za njom. Meni su njene pesme ispodprosecni hitici koji smaraju nakon prvog slusanja, ima OK glas, ali samo OK, nista vise....nekako imam utisak da nikada ne bi ni 10% sadasnje slave postigla da nije sokirala javnost svim tim nakaznim kostimima i cudnim koreografijama, a mogao bih se kladiti da je verovatno i ona sama pustila buvu da je hermafrodit, samo da zainteresuje ljude za sebe. Naravno, nemam nista protiv toga, ali meni to nije umetnost, vec dobar marketing. ja licno ne volim i ne slusam pevace koji me pre privuku svojom skandaloznom pojavom i istupimau javnosti, nego pesmama. Nesto slicno onome sto je Madona radila na pocetku karijere...samo sto postoji dosta Madoninih pesama koje ja obozavam, a za Lejdi Draganu ne mogu reci isto.

 

Moja dva dinara.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Gaga is the girl who at age 4 learned piano by ear. By age 13, she had written her first piano ballad. At 14, she played open mike nights at clubs such as New York’s the Bitter End by night and was teased for her quirky, eccentric style by her Convent of the Sacred Heart School (the Manhattan private school Nicky and Paris Hilton attended) classmates by day. At age 17, she became was one of 20 kids in the world to get early admission to Tisch School of the Arts at NYU. Signed by her 20th birthday and writing songs for other artists (such as the Pussycat Dolls, and has been asked to write for a series of Interscope artists) before her debut album was even released, Lady Gaga has earned the right to reach for the sky.

 

Za Britney Spears 2 pesme:

 

1. Blur

 

2. Quicksand 

 

Mislim da je dovoljno uradila za ove 20+ godine ;)

 

 

Edited by ShInIgAmY91

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Generalni

Mogu li znati zasto?

у принципу не. животно искуство показује да је број људи који су способни да прихвате туђе мишљење које је поткрепљено јаким аргументима једнак броју ИТ стручњака у Босни.

резултат евентуалне дебате која би се развила из моје поруке би био једнак резултату заједничке мастурбације. два човека по пласману ејакулата на завесу или неко ћебе - осећају задовољство и усхићење, свако за себе, у различитим тренуцима записаним у времену и под различитим нивоима трења, што објективном (невином) посматрачу никако не брише слику о људима који дркају заједно. и то је лијепо. ја га у овим годинама дељем само у специјалним приликама. то никако не значи да не мислим да си ти специјалан.

  • Upvote 9
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

у принципу не. животно искуство показује да је број људи који су способни да прихвате туђе мишљење које је поткрепљено јаким аргументима једнак броју ИТ стручњака у Босни.

резултат евентуалне дебате која би се развила из моје поруке би био једнак резултату заједничке мастурбације. два човека по пласману ејакулата на завесу или неко ћебе - осећају задовољство и усхићење, свако за себе, у различитим тренуцима записаним у времену и под различитим нивоима трења, што објективном (невином) посматрачу никако не брише слику о људима који дркају заједно. и то је лијепо. ја га у овим годинама дељем само у специјалним приликама. то никако не значи да не мислим да си ти специјалан.

 

 

Sta god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=6tZG5j1nGsA&feature=related >>> ovo je cool i to samo zbog Christopher Walkena i scene iz Deer Huntera. :)

 

Necu puno da pishem na ovoj temi samo cu reci nesto sto mi je drug rekao kada smo u nekoj knjizari, na polici, na kojoj stoje kalendari ,nesto kao hall of fame vrsta, videli Lady Gagu da stoji pored Queena. Queen je muzika za ceo zivot, Lady Gaga je hit za jedno leto. Vec sledece godine ce se pojaviti neka nova Lady Gaga i ova ce pasti u zaborav.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ova last.fm top 2009 lista pokazuje koliko se last.fm iskomercijalizovao... baš šteta...

Jes vala. Isto tako ja pre neki dan upalim teve, kad tamo neki film iz '39. Uključim danas, kad ono Kejti Peri. Moj Samsung se iskomercijalizovao. :(

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...