Jump to content

Istorijske ličnosti koje su privukle vašu pažnju


~SilentWarrior~

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Pa da, ali galileo je to radio pred samu smrt.

Pa kada god počneš to da radiš, biće pred smrt :haha:

 

Najvece licnosti u istoriji su Stefan Nemanja, Erzebet Batori i Vlad Cepes Dracula!

Slava im vecna!

kakva krvoločna ekipa :haha:

 

OT:

Tesla... čovek hteo da da besplatnu energiju ljudima, i odmah ga proglasili ludim :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

onaj ko kaze da je prozreo nicea, laze. taj covek nema univerzalnu interpretaciju.

imam pravo da ga spomenem na ovoj temi. i znam zasto imas odmah takve asocijacije... nisi jedini koji tako reaguje.ne, muzika nije uopste razlog tome sto postujem tog coveka, nego (ako te vec zanima) njegov nacin poimanja sveta koji te vodi do pronalazenja sopstvenog.

i da... ja sam ga malo ozbiljnije shvatila za razliku od blekera i nesrecnih nacista koji padaju u trans pri samom pimenu recenice `bog je mrtav`, a da pri tom ni ne slute sta to zaista znaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@TK

 

Svaka čast što misliš da si sa 19 godina ozbiljno shvatila Ničea. Na ovom forumu je prošlo barem 500 ljudi koji bi rekli isto, prelistaj rmf, imaš ih sigurno toliko koji svršavaju na njega od 2001. godina pa naovamo. Da ne pominjem bendove i muziku "inspirisane" njime.

Meni je samo zanimljivo što ljudi ne vide koliko je sve to samo najobičnija faza i koliko je samo sve što rade vezano za te "buntovničke" godine života. Cenim ljude koji mogu objektivno to da primete i priznaju.

 

i da... ja sam ga malo ozbiljnije shvatila za razliku od blekera i nesrecnih nacista koji padaju u trans pri samom pimenu recenice `bog je mrtav`, a da pri tom ni ne slute sta to zaista znaci.

 

Postoji izraz za to, kaže se ja sam tr00 a oni nisu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast što misliš da si sa 19 godina ozbiljno shvatila Ničea. Na ovom forumu je prošlo barem 500 ljudi koji bi rekli isto, prelistaj rmf, imaš ih sigurno toliko koji svršavaju na njega od 2001. godina pa naovamo. Da ne pominjem bendove i muziku "inspirisane" njime.

izvini ali ovo stvarno nema veze sa mozgom a kamo li sa dobrim odgovorom. pomislila sam da ces nesto pametno da kazes a ne da neciji kvalitet opisujes koristeci broj forumasha koji ocigledno nisu imali sopstvenih kvaliteta po mojima bi bili zapazeni pa su u tu svrhu koristili niceovu radikalnu misao uz put ne treba da napominjem broj onih koji su je koristili a nisu se udostojili ni da ga procitaju. podrzavacu i cenicu nesto na osnovu subjektivnog osecaja, bez obzira da je to masovno prihvaceno ili odvaceno. i to nije buntovnistvo, to je pokusaj zadrzavanja i razvijanja zdravog nacina razmisljanja.

 

Meni je samo zanimljivo što ljudi ne vide koliko je sve to samo najobičnija faza i koliko je samo sve što rade vezano za te "buntovničke" godine života. Cenim ljude koji mogu objektivno to da primete i priznaju.

 

zao mi je ali necu klimati potvrdno glavom na nesto sa cim se ne slazem ma koliko ti to (ne)cenio.

od faza se sastoji citav put, te ne bih ni jednu omalovazila.

here we go...sindrom `ja sam to prerastao` :uhoh:

 

 

Postoji izraz za to, kaže se ja sam tr00 a oni nisu. :D

to je jos jedna stvar koju mrzim-etiketiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...