Jump to content

Ihsahn


ba+a.

Recommended Posts

Jesu bre, jbga ne mogu ni ja sve da ih pohvatam jer ih ucim prema generickim imenima, ova komercijalna pohvatam tek kada krenem da ih pisem a za ove moje secerase uglavnom bromazepam, ove "jace" ostavljamo psihijatrima da pisu... inace nisam mislila da hiperlinkujem klinca vec benzici pa biraj... Sad cu da editujem post ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

New releases from us at Candlelight towers next year...2014 includes new titles from Emperor, Shrapnel, October File, Earth Crisis, VISION OF DISORDER OFFICIAL, Insomnium, The Sanity Days, Krieg, Limbonic Art, Orange Goblin, Ihsahn -Official-, Anaal Nathrakh, Omnium Gatherum, Wounded Kings, Hopeless Youth and that's just for starters!!!!

 

kapiram da će od Emperora neki lajv da padne ili tako neki rad, ali ova budala već radi na novom izgleda :D

 

ahaha, evo već pojasniše za E:

 

before this gets out of hand its the In the Nightside 20th year edition.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Utisci o albumu:

 

Smuti, pa prospi, preslušaj, pa zaboravi.

Prva polovina albuma ima neke koherentnosti, smisla kompozicije i delova koji mogu da se zapamte nakon više slušanja. "Hilber" je otprilike ok. "Regen" mi se najviše sviđa, naročito od polovine i kada kasnije ubaci onaj horski fazon. "NaCl" je singlić: jedna napadna tema, a mlaka pesma. "Pulse" je bljuvotina od doslovno prve sekunde, za fanove novijih radova Amorphis-a. Power balada, školski odrađena, sladunjava i predvidiva - kada slušalac zna da će gitare ulete za koju sekundu i to se desi na četvrtom minutu... baš pregadno, ružan ukus u ustima, umalo oterah sve u pičku materinu. Od pete do desete pesme - pustiš bubnjara da pokaže šta ume, prenaglasiš ga u miksu, a preko toga improvizuješ na licu mesta, bez previše razmišljanja o toku i rezultatu. Kao da je Ihriel ustala na levu nogu i preko kurca zbućkala nešto.

 

Nije što sam isprva priželjkivao nešto više, pa shvatio da, nakon dve pesme koje su puštene unapred, nemam mnogo toga da očekujem - nego što je to čovek koji je nekada komponovao jebačke albume, a sada se spušta na ovakva sranja pod izgovorom avantgarde. Morao sam da preslušam, želeo da obratim pažnju, da vidim šta je uradio, da se ispoštuje Išan. Ali piša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...

Au brate, al je on ovde napravio krkljanac, pola pesma mracniji prog sa djenty momentima, a ovo ostali kao neki melodic thrash/power.

Mnogo dobra stvar, svidja mi se sto je ovako odjednom presecena, iznenadila me totalno. :D

 

Doduse nece moci da napravi bolji album od Aftera, nema sanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...