Jump to content

Valkyrja


Grobodan

Recommended Posts

Nego, kakva je ovo pederska ljubicasta boja na koveru. Da nisi ti to grobe nesto skrabao na svoju ruku. I kover mi je nekako blah, mislim prvenstveno na izvedbu. Fazon je ok, al jebes li ga, mogao sam i ja bolje da nacrtam.

 

Jebiga, tako nakazno su oni izgleda hteli.

 

Ja bih stavila pasiv u toj rečenici. (kod which sells, je l' te)

 

Ja sam samouk, ne uzimaj mi za zlo :redface:

 

I was aware of the name through some of my Black Metal confident peers

 

Morbide, ovo je tebi posvećeno :wub:

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam još par primedbi, ali ne bih da budem zakeralo. :mrgreen:

 

Ali je fina recenzija, ako zanemarimo par rečenica koje mi se ne sviđaju. :haha:

 

 

Edit - želim da budem prisutna kad se Grob i MG konačno budu upoznali.

 

 

 

 

... i da snimam.

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam još par primedbi, ali ne bih da budem zakeralo. :mrgreen:

 

Ali je fina recenzija, ako zanemarimo par rečenica koje mi se ne sviđaju. :haha:

 

Naravno, slobodno reci, svestan sam da znam da grešim i voljan sam ispraviti. Nemamo lektora, nažalost (možda bi Gojko mogao, ali onda bi stavljali 10 recenzija godišnje :haha: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojko bi bio mnogo bolji. ;) A i sumnjam da bi mu teško palo da ispravlja greške, pitaj ga. :haha:

 

Mrzi me sad da detaljno iščitavam tekst, pogledaću sutra. Elem, note to everyone - iza tačke nikad ne ide zarez, zatvorena zagrada, crtica, itd. Tačka se izostavlja tada, čak iako je u pitanju redni broj.

 

Npr. 15. 5 - 16. 5, blablabla (2008-2009) i sl. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa slusa se jebote. Ja sam na Sigh temi rekao da album zvuci dobro, al treba jos malo da se iskristalise misljenje. Al ajde kad me vec vuces za jezik i kurac, da progovorim - na prvu loptu sabija. Dopada mi se produkcija, bolja od prethodnog albuma definitivno. Ima odlicnih rifova, struktura mi se cini bas dobrom, znaci poradili su detaljnije na tome. Jebi ga, skill and experience. Ovaj album bolje drzi paznju, to je fakat.

 

Jedna (uslovno receno) mana - primjecujem da su vise sopstvenog indetiteta imali na prethodniku(jebote, uporedjujem li uporedjujem). Nisu ni prije pretjerano bili originalni, al ovo sad ko da slusam Watain's bastard offspring. Al sto znam, raznose. Pravi shvecki black metal, radostan sam. Slusa se...

typcut-are-you-happy.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, Sigh se pokazao kao stvar veceg prioriteta. :D

 

Da, bas kontam da je sreca sto imam Valkyrju vec dugo, sad ne znam sta bih slusao :D

 

Jedna (uslovno receno) mana - primjecujem da su vise sopstvenog indetiteta imali na prethodniku(jebote, uporedjujem li uporedjujem). Nisu ni prije pretjerano bili originalni, al ovo sad ko da slusam Watain's bastard offspring.

 

Disagreement. Nije ni prvi bio preterano originalan, totalno SveCki fazon, cini mi se da su ovde vise radili na identitetu. Ali da lici na Casus, lici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...