Jump to content

Starcraft 2


voodoo_

Recommended Posts

Guest Куртон

Toliko su je dobro uradili, da sa dvojkom nisu ni smeli mnogo da eksperimentišu, već je dvojka više kao 3D Starcraft. :haha:

 

apsolutno. dok sam pisao prethodni post napisao sam identicnu recenicu, ali sam je naposletku obrisao, cinilo mi se too obvious :lol:

mislim, redizajn jedinica i nije neki napredak sam po sebi koliko osvezenje. mehanike igre je ostala ista (da ne kazem identicna)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno jedina blizz igrica koja je pomerila granice u svakom smislu je Diablo kec..

 

Greshish...a siguran sam da bi se i 11 miliona pretplatnika wow-a slozhilo samnom!

Wow je chudo Blizzarda koje je pomerilo apsolutno sve granice!

Velika muda i totalno pravi potez treba da ima onaj koji se usudi na onako jadnu,a opet privlachnu grafiku wow-a!E pa upravo je to sharenilo boja i poludovrshene texture ono shto wow u najvecjoj meri razlikuje od recimo Aion-a i WH-a ili Conan-a.

Shto se tiche gameplay-a u mmorpg-ima,opet je wow dobio neki top shto se tiche toga u poredjenju sa ostalim igrama.

Shto se tiche zarada,smeshno je to pominjati ...

Josh jedan aspekt,nijedna igra nije toliko prihoda donela sa off shore-a,tj prodajom in game itema i raznih gluposti za stvarni novac.

Blizzard jako malo pravi inovacije po pitanju ove igre,koriste se stare texture/ideje/questovi za svaki nastavak a opet broj pretplatnika raste ( 7 mil. TBC a 11 mil. Wotlk ako se dobro secjam ).Uspeo je po prvi put u istoriji igara da stvori neshto shto mozhe da se servira sa jako malo inovacija ( uglavnom kozmetichkih ) na svakih par godina i povecjava prihod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...ne znachi da je dobar ... shta znachi "dobar" ? nije li to subjektivno itekako ? Koji su parametri za dobar ?

I da,naravno da je chudo,jer ja josh nisam video da je ijedna igra ikada pobila tolike rekorde po ogromnom broju statistika ...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kako da igram protiv A.I., pise mi no content found???

Detaljno objasnjenje imas ovde:

 

http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=6114723&highlight=

 

After you are done playing Campaign. Play with RELOADED

cracks install and game updated to 1.0.3 (works with all)

"All In One"-quick-simple-easy.

Download links below:

http://www.megaupload.com/?d=7678HKK1
pass:tooth

 

***54 RETAIL MAP DOWNLOAD***Required***

http://www.megaupload.com/?d=FHBHAVOD
Pass:tooth

 

Ekstraktujes mape, krekujes i pokrenes SC2AllInOne. Pojavice ti se skirmish screen.

 

14bjdjn.jpg

 

Ili kupi original. :da:

Edited by -Mare
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Набавио сам ово и зачуђујуће добро ради на мојој релативно застарелој конфигурацији. Одиграо сам три мисије у кампањи и свиђа ми се. Овај ''нови'' Џим Рејнор уопште не личи на оног ''старог'', физички мислим icon_smile.gif, а трећа мисија је пресликана трећа мисија из првог дела (Теран кампања, кад Зергови нападају базу, а ти требаш да се забункераш и издржиш до евакуације).

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

 

Original planiram da uzmem kad izadju sva tri dela.

 

Znači za 10 godina? :haha:

 

Nego ljudi... ne rekoste... ima li neki online piratski server da se igra SC2 online?

I ako ima... ajde da pičimo (ja doduše ne mogu ovih dana, ali za nedelju dana ću moći).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...