Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

:pivopije: 011 Halo Beograd,Halo Sofija,jel se chujemo...???Mislim da je ovo koncert za moju HM penziju,verovatno nekog gledam poslednji put,a mozda i sve,jer je velika vecina ljudi iz bendova starija i od mene,he,he,he Ali ipak...NEVER SURRENDER,NEMA POVLACHENJA,NEMA PREDAJE ALL ATTACK!!!Na HM koncerte sa stapom i u kolicima :rockdevil: U ZDRAVLJU,ZIVELI!!!!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://mp3.dnes.bg/n...ofia_Rocks.6172

Ako neko zna Bugarski...............

 

Dole na kraju pise da ce biti zabranjeno unosenje profesionalne audio i vizuelne opreme...

Ja bih poneo digitalni foto aparat,a ne znam da li to ubrajaju u profesionalnu opremu,jer taj aparat svakako nije za profesionalce,mada ne znam koliko odstupanja ima,sta mislite?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje je da pitas na njihovoj facebook stranici:http://www.facebook.com/SofiaRocks2010?v=info

 

Btw June 22 Sofia, Bulgaria - Sonisphere - Levski Stadium

Tickets on sale March 4 at 12pm local time. Visit http://bg.sonispherefestivals.com/buy-tickets for ticket information.

 

Apollo Stage

Metallica 21:00 - 23:00

Slayer 19:15 - 20:15

Megadeth 17:45 - 18:45

Anthrax 16:30 - 17:15 :violent::violent::violent:

Show Starts at 16:30

Gates Open at 14:00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cemu :violent::haha: Totalno ok redosled bendova, samo sto bih ja voleo i ostali pored Metallice da duze sviraju... Mada, nisam siguran da je to tacna satnica? Gde su im tu one dve uber sajze predgrupe ako Show Starts at 16:30, a Anthrax svira u 16 i 30?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dole na kraju pise da ce biti zabranjeno unosenje profesionalne audio i vizuelne opreme...

Ja bih poneo digitalni foto aparat,a ne znam da li to ubrajaju u profesionalnu opremu,jer taj aparat svakako nije za profesionalce,mada ne znam koliko odstupanja ima,sta mislite?

 

Mislim da se pod profesionalnom opremom ubrajaju fotoaparati, jer tesko da ce obezbedjenje obracati paznju na same karakteristike foto aparata, malo bi smesno bilo... Zar ne? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih poneo digitalni foto aparat,a ne znam da li to ubrajaju u profesionalnu opremu,jer taj aparat svakako nije za profesionalce,mada ne znam koliko odstupanja ima,sta mislite?

Na svim većim koncertima zabranjeno je unošenje foto-aparata i sl i pored toga opet unese se masa uređaja za snimanje slike i zvuka.Znam masu likova koji redovno unose aparate u gaćama.Tu je najsigurnije.Nikad mi do sad na koncertima nisu pretresali jajca,valjda neće ni ovaj put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 EDIT:ne ides ti nikud nazad.Tebe imam da napijem i da te ostavim u Bugarskoj forever :haha:

 

Tako ces dobiti otkaz na poslu :P:)

 

 

 

 

 

Cemu  :violent:   :haha:
Pa valjda zato sto Slayer i Megadeth sviraju po sat vremena (plus Metallica dva sata),a Anthrax 45 minuta :rolleyes: 

 

 

 

 

 

 

Gde su im tu one dve uber sajze predgrupe ako Show Starts at16:30, a Anthrax svira u 16 i 30?

 

 

Pa...ako predgrupe pocnu u 3,pa po pola sata sa 15 minuta pauze za izmene na bini...

 

Ne znam...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нуфри и компания ще забият преди Голямата четворка на първия фестивален ден, а Skre4 ще подгреят феновете на втория ден. И двете банди ще направят сетове от по 30-40 минути с най-яките си парчета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sto kasno,jebi ga sad ti uletela kinta,takva je situacija.

Ja sam bio ranije razmisljao ako ne kupim kartu ili nesto ispadne naopako da sednem na voz i odem tamo pa da se umuvam kako znam i umem.Nista me ne bi sprecilo da gledam ove bendove.

Danas sam konacno uzeo pasos (cekao u supu 3,5 sata) a juce stigla ulaznica za fan pit (Hvala Mirko).Dolazimo nas cetvoro kolima,gde se moze naci Frubijeva ekipa tamo ili uopste ekipa s yuma da se zezamo pre i posle koncerta?Frubi nosis mobilni onaj stari broj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Znam da sam se kasno setio, ali da li moguce i kako, sada doci do dve karte za Cat 2 STANDING ?!

Imam ja kartu na prodaju za oba dana,al za fan pit.

 

Pa ako se predomislis,pa ti to zatreba...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se pod profesionalnom opremom ubrajaju fotoaparati, jer tesko da ce obezbedjenje obracati paznju na same karakteristike foto aparata, malo bi smesno bilo... Zar ne? 

Nikada u Sofiji nisu zabranjivali obichne digitalne fotoaparate, pa ne verujem da ce ni sad. Uglavnom uvek pishu da je zabranjeno, pa uve dozvole da se unose. Ja sam 2008. napravila chudo fotki Metallice. Megadeth definitivno uchestvuju, ne znam da li je to neko ranije pomenuo ovde. Poshto nemam para za karte, a sigurno cu bar 22. juna da budem u sofiji, prijavila sam se da budem volonter, nadam se da ce da mi odgovore na prijavu...

Deo ekipe Skre4 znam lichno. iako nisu losh bend, nisu, bre, oni josh dostojni da nastupaju pred ovim bendovima. Ja sam njih uvek smatrala za obichan klupski bend.

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koncertu Black Sabbatha su oduzimali, ali ne kao naši što to rade. Već te sprovedu sa strane, imali su ljude zadužene za aparate, uzmu ti ime i aparat i posle ga podigneš posle koncerta. Načekaš se sigurno, ali ga dobiješ nazad. Na sreću ja sam svoj lako provukao i pored toga, a drug je svoj prebacio preko ograde na očigled svih iz obezbeđenja i nisu pravili neki problem. Prilično su tolerantniji nego ovi naši; ali sumnjam da će procenjivati šta je profesionalna, a šta amaterska oprema, nema se vremena, već će sve tretirati kao profesionalnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...