Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

Manowar set lista ne moz' da omane,koja god bila :da::rockdevil: 

 

 

 

 

 

 

 

Nego,ovi sto prate Megadeth,ako mogu da mi olaksaju dilemu.

 

Jel se zna sta bi otprilike trebalo Megadeth da svira?

 

Ceo Rust in Peace ili skraceni Rust In Peace ili ceo album + jos par pesama...?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to u cast 20 godina od izdavanja jednog od najboljih albuma u istoriji thrash metala?

Sigurno dobro zvuci Holy wars i bez Martija ali ipak fali njegovo prisustvo i ona "meka" ruka.Dal sviraju Darkest hour,ona jako dobro zvuci uzivo?Ono bolje neka bude iznenadjenje...

Povecerje,006...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviraju Darkest Hour na svim koncertima. Sve zvuči dobro osim Mustaineovog pevanja, ali to se može tolerisati.

 

Pa jebi ga brale ono je takvo bilo oduvek pa nam nije smetalo ali ta diskusija je vec za temu o Megadethu.Hvala na informacijama svakako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 To je set lista Manowar-a sa juzno-americke turneje.Cisto sumnjam da ce tako nesto svirati sad u Sofiji,Bukurestu i Istanbulu.

 

 

 

 

EDIT:a i set lista Megadeth-a je kol'ko vidim sa solo koncerta,ne sa nastupa sa ovim ostalima

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sutra 6 godina od Metallica na golubarniku JNA

 

Misliš na FUDBALSKOM HRAMU JNA?

 

 

Nego,ovi sto prate Megadeth,ako mogu da mi olaksaju dilemu.

 

Jel se zna sta bi otprilike trebalo Megadeth da svira?

 

Ceo Rust in Peace ili skraceni Rust In Peace ili ceo album + jos par pesama...?

 

Najverovatnije će biti dosta s RIPa, ništa s albuma posle njega osim Sypmhony i Headcrusher i eventualno koja pesma s drugog (Peace Sells) i trećeg (In My Darkest Hour).

 

 

 

Najveća misterija mi je setlista Anthraxa, s obzirom na povratak Belladonne... I, nervira me što su dobili tako nebitno mesto na festivalu, posebno što su glavni razlog što uopšte idem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno ljudi ne pominju najbitniju temu na 7 dana do polaska.

 

 

 

 

KAD SE KREĆE????

 

Treba stići tamo na vreme da se uđe lagano a ne da trčim iz autobusa da bih gledao Anthrax.

 

Ili ćemo to da saznamo dan pre polaska?

 

Ajde malo informacija.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa javice vam Fruvbi valjda,sta ste nestrpljivi :opusteno: 

 

 

 

 

EDIT:ako Johny iz Nisa krece u 7 ujutru,a Moric iz BG-a u ponoc,onda bi tu negde trebalo i vi.

 

Da ne govorim napamet - javice se Frubi,pa ce vam objasniti.

 

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK hvala. Eto i to je nesto sto se tice informacija.

 

Ma da se lepo stigne, popije pivce pa onda LOM.

Ne znam dal vas je Frubi obavestio i to da kad se dodje tamo prvo cete morati da zamenite karte za narukvice?

 

Bice par punktova oko stadiona gde ce se stavljati te narukvice (zavisno od toga koji dan idete i za koju kategoriju ste kupili kartu),pa kad to obavite - e onda se krece u pravljenje pizdarija  :rockdevil::srbija::bigblue: 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

 To je set lista Manowar-a sa juzno-americke turneje.Cisto sumnjam da ce tako nesto svirati sad u Sofiji,Bukurestu i Istanbulu.

Skroz mi je nebitno sta ce ManOwaR svirati. Moze Eric da izadje i da nam cita bajke brace grim ako hoce, a Joey da ih docara svojom bass gitarom, i ja cu biti prezadovoljan :pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...