Jump to content

Psihoterapija


WoS

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Inspektor Kalahan, tačnije...

 

 

mora da si tu informaciju iskopao sa wikileaks-a? :ph34r:

 

 

šta, radiš i za NATO ?!?!?! :o

 

 

ljudi, paz'te šta pričate pred Melindom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj,sto se zgrazavas toliko? Covjek je opisao situaciju koja je toliko cesta,oguglali smo vise na to. I na teze price od ovih. Ima 6ogodisnju cerku,sto ce reci da je imao vremena oho-ho da rascisti sve nejasnoce sa svojom porodicom,a on nasao po forumima da trazi savjete. Meni je to cudnije i jadnije ,nego njegova srceparajuca prica.   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah price o disfunkcionalnoj porodici, ima mnogo gorih, ali koga interesuje ta materija i ko gotivi Skota Peka, neka uzme da procita knjigu "Ljudi lazi" u sustini popularizovan pristup celoj stvari tako da svako moze da shvati sustinu problema u porodici a on daje bas "case report" varijante, sto je zaista interesantno, jer nema mnogo filozofiranja a kraj knjige je bas u "black metal" fazonu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima 6ogodisnju cerku,sto ce reci da je imao vremena oho-ho da rascisti sve nejasnoce sa svojom porodicom,a on nasao po forumima da trazi savjete. Meni je to cudnije i jadnije ,nego njegova srceparajuca prica.   

Pazi, to je i meni čudno.

Da pojasnim:

Dugo sam na tom forumu (više od 5 godina) i upoznao ljude, onoliko koliko se neko može upoznati po forumima. Taj lik Invenio, baš nije jedan od onih što kukaju o svom privatnom životu. Skroz me začudio taj njegov post, jer prvi put piše nešto što ima veze sa njim lično. Zato mi je i bilo interesantno, jer mi ne deluje kao lik koji bi olako pisao o takvim stvarima.

Hoću reći... mora da je baš ispizdeo čim je i na forumu napisao to.

Edited by Erchamion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna mozda je poceo da puca po savovima prvo izjava na forumu sledece je family massacre... u psidzi se sve na kraju svede na black metal :haha:

:haha:

 

Da... mada je to nekako svojstvenije introvertnim ljudima... ono... nakupi se.

Ovaj je ekstrovertan prilično... bar na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Da... mada je to nekako svojstvenije introvertnim ljudima... ono... nakupi se.

Ovaj je ekstrovertan prilično... bar na forumu.

 

 

Ma znam dosta ljudi koji su na forumu "pricalice" samo zato sto su u realnosti introvertni. Tako da forum ti bas i nije neko merilo... Uostalom sta ce on na forumu? neka ide da se igra sa decom i zenom... :no:

 

@Smorock, sada overih hipstere... trashina od stranice :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nije Gojko,nego neki drugi clan,ne mogu da se sjetim nick-a. 

Kako god,momak sa tog foruma bi treba' da skupi muda i da 

 

1. Raskrsti za sva vremena sa njima ili

 

 

2. Sve to sto je napisao kaze njima u facu.

 

 

 

 

 

 

 

...Ili im da link za post,u krajnjem slucaju.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam dosta ljudi koji su na forumu "pricalice" samo zato sto su u realnosti introvertni. Tako da forum ti bas i nije neko merilo... Uostalom sta ce on na forumu? neka ide da se igra sa decom i zenom... :no:

Znam... ali eto... sujetno zvuči, ali recimo da se nikad nisam zajebo u proceni, a upoznao sam mnoge ljude sa raznih foruma.

 

Nego taj Skot Pek... što ga pominješ. Tek sam skoro došao u posed jedne njegove knjige (mislim i da je najpopularnija... onaj put kojim se ređe ide) i vrlo sam zadivljen.

Čovek je ne samo psiholog sa ogromnim iskustvom, nego i jako talentovan da na prost način objasni komplikovane stvari (što izmiče i mnogim piscima).

Imam utisak da su ga svi čitali, ali malo ko je išta zapamtio od onoga što je pročitao.

Nije ni čudo, obzirom da ima dosta informacija. Ja definitivno planiram da je pročitam nekoliko puta, sa nadom da ću bar ponešto zapamtiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Da... mada je to nekako svojstvenije introvertnim ljudima... ono... nakupi se.

Ovaj je ekstrovertan prilično... bar na forumu.

 

E, a pazi kad su meni dijagnostikovali introvertnost. Nemaju psihijatri pojma, i oni su završili fakultet, a šta znači završiti fakultet - ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...