Jump to content

Vader


boske

Najbolji Vader album?  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

omot je bash neoriginalan...ali zvuk im je nikad jachi...bar shto se iz onih studio reportova moze videti...

Kontam da novi album nece zakazati...proshlo je dosta vremena od 2006. + novi bubnjar je osvezenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poland's VADER and Sweden's MARDUK wll team up for a European co-headlining tour, dubbed "Funeral Nation Tour 2009", in September/October. Italian brutal death metal band FLESHGOD APOCALYPSE and one more act (soon to be announced) will also take part in the trek. "Funeral Nation Tour 2009" will cover most of European regions except for the U.K., Scandinavia, the Balkans and Baltic States. MARDUK and VADER are planning to invade these places early 2010!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jebat ga, uvek sam govorio da nema potrebe za preteranu evoluciju u ekstremnom metalu, pa ni u dizajnu/imidzu.

Novi logo im je totalno u nu/metalcore/emo fazonu, a Vader nikako ne vidim (i ne zelim da vidim) u bilo kakvoj neznoj konotaciji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa tobom potpuno, pre nekog vemena sam prozivan na forumu kada sam rekao da je u ekstremnom metalu vec sve izmisljeno,

ali ja stvarno volim da dobijem od benda ono sto ocekujem, jebiga nema smisla da npr. Vader pocne da koketira sa necim progresivnim

kada ima bezbroj drugih bendova koji PRIPADAJU tom nekom drugom pravcu i dobri su u tome za SVOJU publiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da pogledaj pestilens danas...ili nemoj hahahaha

 

ono sto je donelo melo sveze krvi su bendovi poput skinles,aborted,flesles(novi), itd.

Da je sve vec izmisljeno ..hmm nije al da ce neko uskoro da poter dm korak dalje ..nece

 

sad se sve vrti oko sportskog dm , ko ce brze ko ce komplikovanije ko ce gore...

normalo ideje su kurac al zato bubnjar ima 600 udaraca u minutu i 3 pedale:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebat ga, josh uvek je dozivljaj pustiti nekoliko prvih Vader-a, Unleashed-a, Necrophobic-a, da ne pricam o Morbid Angel, Deicide, Vital Remains, Belphegor, Suffocation, Krisiun,...

Sve posle tih starih klasika je manje uzbudljivo, jasno je da kvaliteta ima, ali pogledaj sta sada rade Cryptopsy... katastrofa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemethor:

ne bih se slozio s'tobom, jer dokle god postoje instrumenti muzika ce da evoluira ... pa tako cenim da ce i death metal evoluirati vremenom(tj evoluira non stop :) ) ... jbg. ceka se novi Atheist , Cynic se pokazao jako dobrim, Suffo poslednji mi je mnogo zreo album , Pestilence njesra, Asphyx sasvim solidno, ima tu svega i svacega ... Vader mi je najvise evoluria kada su snimili onaj EP The Art of War , to mi je njihov najbolje izdanje . Immolationovo zadnje izdanje mi je odlicno, kanibali su takodje napravili odlican album . Trenutno mi najvise idu na kurac bendovi koji furaju sto brutalnije, sto brze , sto vise tehnicki da bude zajebano itd. A mase poentu , a to je da to treba i da bude slusljivo i da ima dusu malo ... za promenu .

 

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boli me neka stvar sto je isto, tako i treba da bude. Svi koji su pokusali nesto novo zna se gdje su sada. Dokaz je novi Asphyx, isti i nakon 20 godina, a jebeno dobri. Ja bih najvise volio da se zaledi sve nakon sto je izasao Altars of Madness, Mental Funeral i Piece of Time.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj novi je.//:P

 

stari je svakako bio vise nego karakteristican.

a i prepoznatljiv medju 10000000 dm logo-a

nikad mi nije bilo jasno to kad bendovi koji imaju bas prepoznatljiv logo(i uz to dobar) odluca da ga promene?

kao napalmi sto su onaj njihov sjajan logo zamenili nekim sranjem. srecom pa su vratili ovaj stari posle

 

 

inace najbolji bendovi su oni koji imaju svoj prepoznatljiv zvuk, ali i konstanto evoluiraju na taj nacin da i ako unose dosta novina u svoj zvuk ostaju prepoznatljivi. kao immolation npr, uvek su bili prepoznatljivi ali nikad se ne ponavljaju previse.

 

ili cynic koji su ostali prepoznatljivi, a opet dosta novog uneli

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se mene tiče, muzika, kao i sve na svetu, mora da evoluira, a sad, ko hoće da prati - neka radi to, ko ne... uvek su tu matori albumi. Da se metal zaledio 1990. ja bih ga sad slušao kao stvar nostalgije verovatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...