Jump to content

Vader


boske

Najbolji Vader album?  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Iskreno, prijatelju, boli mene kurac da li bi taj logo bolje pristajao nekom metalcore bendu. Ja samo objektivno kazem da ovaj logo:

 

vader_logo.jpg

 

ma koliko kultan on bio izgleda potpuno decje i naivno, a ako oni kao bend pretenduju da deluju ozbiljno - pa, ne ide im u korist. Ko zna, mozda neko zaista nalazi ovaj logo "opakim", "true", kako god... ali, veruj mi, nisam ja jedini koji smatra da je stari logo naprosto smesan.

 

Sa druge strane, ovaj logo:

 

498617_logo.jpg

 

je vizuelno lep i deluje ozbiljnije, i to nije nesto o cemu se moze diskutovati - jednostavno je tako. A da li je on "moderan", da li bi bolje pristajao nekim "fensi" bendovima - lepo me zabole, a verujem da zabole i Petera. To je samo logo, i sve dok slova u njemu obrazuju to kultno "VADER" nema smisla porediti ga sa nekim novajlijama koji ne potraju ni dva dana na sceni. Jednostavno, logo je lep. Opet kazem, ne samo meni vec i drugima sa kojima sam vec pricao o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da jbg. ti si iskreni death metalac koji slusa slipknot ... :))

 

Ne, ja samo ne shvatam ljude koji Cynic i dalje porede s Atheistom, Pestilenceom i Nocturnusom, posebno nakon novog albuma. Nemam nista protiv benda, ali nije death metal, sto ne znaci da se nekome ne mora svidjati :wink2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se mene tiče, muzika, kao i sve na svetu, mora da evoluira, a sad, ko hoće da prati - neka radi to, ko ne... uvek su tu matori albumi. Da se metal zaledio 1990. ja bih ga sad slušao kao stvar nostalgije verovatno.

Nije problem evolucija, nego de-evolucija ; )

Ali slazem se da ne treba biti zatucan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Iskreno, prijatelju, boli mene kurac da li bi taj logo bolje pristajao nekom metalcore bendu. Ja samo objektivno kazem da ovaj logo:

 

vader_logo.jpg

 

ma koliko kultan on bio izgleda potpuno decje i naivno, a ako oni kao bend pretenduju da deluju ozbiljno - pa, ne ide im u korist. Ko zna, mozda neko zaista nalazi ovaj logo "opakim", "true", kako god... ali, veruj mi, nisam ja jedini koji smatra da je stari logo naprosto smesan.

 

Sa druge strane, ovaj logo:

 

498617_logo.jpg

 

je vizuelno lep i deluje ozbiljnije, i to nije nesto o cemu se moze diskutovati - jednostavno je tako. A da li je on "moderan", da li bi bolje pristajao nekim "fensi" bendovima - lepo me zabole, a verujem da zabole i Petera. To je samo logo, i sve dok slova u njemu obrazuju to kultno "VADER" nema smisla porediti ga sa nekim novajlijama koji ne potraju ni dva dana na sceni. Jednostavno, logo je lep. Opet kazem, ne samo meni vec i drugima sa kojima sam vec pricao o tome.

bolji je stariji logo, ipak je kult.. a ovaj novi.. kao stavili ove crtice i share po njemu da ne ispadne da je potpuno fenserski..

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

novi album:

 

Vader - Necropolis (2009)

 

01. Devilizer 03:19

02. Rise Of The Undead 03:52

03. Never Say My Name 02:02

04. Blast 01:50

05. The Seal 02:11

06. Dark Heart 03:00

07. Impure 03:41

08. Summoning The Futura 01:06

09. Anger 02:14

10. We Are The Horde 03:10

11. When The Sun Drowns In Dark 07:07

12. Black Metal (Venom Cover) 03:14

13. Fight Fire With Fire (Metallica Cover) 04:06

 

http://depositfiles.com/en/files/j1r4mhwa8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...