Jump to content

2010.07.08-11. *Petrovaradinska tvrdjava, Novi Sad* Exit festival


LazaGNR

Recommended Posts

Taj bend je Murder, taj pevac je Glad i ta bina je Explosive.

 

 

hvala matori za binu...nikada ne bih provalio...znas,ne pratim toliko metal,pa ne znam svaki bend koji su napravili clanovi stona i mej rezalta...666 metal forever!!!

Edited by Trne-svetska mega faca
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

suicidale nisam nikad slusao ali sam ih odgledao i pokidali su. jako dobro sviraju. ono sto me je najvise veselilo na ovom exitu je decapitated koji je RAZVALIO!!! upoznao se sa voggom kasnije, malo popricali, lik je car, totalna opustencija. za razliku od ovih drkarosa iz behemotha koji su umislili da su megazvezde pa nisu ni izasli iz vip satora skoro ceo dan (izuzev bubnjara koji je dao par autograma). i ono izdrkavanje sa stalcima, ma daj.. ko madonna boktejebo.

snimio sam celu svirku decapitateda, stavicu na youtube ovih dana..

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tesko da je kojot trazio frku, taj ne bi mrava dirao. verovatno je bio pijan i nije mogao da stoji pa je slucajno nabadao ljude :D

 

Istina, to što je raspad lik, ne znači da je debil, čak je i kul, nego jbg, lik ne jede ništa i cepa pivo nonstop, to je pravi vegan. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi od muzičkog ukusa, meni je najbolji do sada. :smile: Svakog dana ima nešto super, na prethodnim je to bilo retkost.

 

dao bih minus, ali mi ih nestalo

 

vazda je bilo super stvari na exitu, a ove godine reshishe da skracuju kesu... pochevshi od klonja za izvodjache do presranih dj-eva koji vishe ne dobijaju vreme ni na TV Metropolis

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, meni su bili najbolji DJevi do sad, imaju saradnju sa resident advisor, pa su konacno doveli neka savremena imena sa dobrih labela kao warp, mush i ninja tune. Samo sto su i to lose organizovali, DJ Shadow i Clark u isto vreme, kao sto sam vec reko gaslamp killer sat ipo ranije nego sto je trebao da bude, tako da njega nisam gledao, pa sam otisao na hudson mohawke koji je ubio, i dok je on zavrsio i onaj daedelus bio gotov jer je on odmah posle gaslamp-a bio, i onda rustie bio u fazon pola 5 i morao sam kuci da idem posto sam morao da radim.

 

tako da od 6 vrh DJeva sam gledao jednog ipo.

 

ali jbg, ne bi bio exit da je sve kako treba i da se ljudi koji nisu sabani savrseno zabavljaju :D exit je kao retardirani sestric szigeta, koji sam ne moze da se uporedi sa recimo roskilde festivalom, tako da, ne mozes nista bolje da ocekujes, srbija i srbija i ovo je idalje festival za engleze koji nemaju para da se drogiraju i piju u svojoj drzavi. tako ce valjda i uvek biti :)

 

a cak i mislim da explosive radi najbolji posao od svih, sa obzirom koliko para i paznje daju toj bini ovi iz exita ,mislim da ljdui sto rade tamo stvarno dovede najbolje bendove sto mogu i pokrivaju sve ukuse najbolje sto mogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, meni su bili najbolji DJevi do sad, imaju saradnju sa resident advisor, pa su konacno doveli neka savremena imena sa dobrih labela kao warp, mush i ninja tune. Samo sto su i to lose organizovali, DJ Shadow i Clark u isto vreme, kao sto sam vec reko gaslamp killer sat ipo ranije nego sto je trebao da bude, tako da njega nisam gledao, pa sam otisao na hudson mohawke koji je ubio, i dok je on zavrsio i onaj daedelus bio gotov jer je on odmah posle gaslamp-a bio, i onda rustie bio u fazon pola 5 i morao sam kuci da idem posto sam morao da radim.

 

tako da od 6 vrh DJeva sam gledao jednog ipo.

 

 

Slažem se za elektroniku, prošle godine doveli Amon Tobina, on je bio jedan od retkih dobrih. Ove godine mnogo bolja situacija, bio sam na Klarku, čovek je izuo, ježio sam se konstantno, bio i neki miks Slejera :rockdevil: Tim Exile pre njega isto jako zanimljiv, dubstepa ima podosta ove godine... ali baš jedina zamerka je ta neorganizovanost i preklapanje muzičara sličnog žanra. Na tom stejdžu gde je bio Klark u početku zvuk bio jako loš, on se derao na tonca i organizatora, a oni su ga bukvalno ignorisali jedno 15 minuta. To za Gaslampa me baš iznerviralo, al ajd. Isto bih da pohvalim Does it Offend You Yeah koji su razvalili, ali bilo je malo prekratko.

 

ali jbg, ne bi bio exit da je sve kako treba i da se ljudi koji nisu sabani savrseno zabavljaju exit je kao retardirani sestric szigeta, koji sam ne moze da se uporedi sa recimo roskilde festivalom, tako da, ne mozes nista bolje da ocekujes, srbija i srbija i ovo je idalje festival za engleze koji nemaju para da se drogiraju i piju u svojoj drzavi. tako ce valjda i uvek biti

 

Za Siget po pričama drugara koji su bili sam čuo da je kao vašar, ima taj jedan glavni stejdž, a ovi manji baš mali, kao šatori. Jesu bolja imena, ali atmosfera kažu ne može da se poredi sa Exitovom, kao i lokacija. Tako da mislim da u onoj priči ima istine kad kažu da je EXIT najbolji festival u Evropi.

Edited by ajdnaprimer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Siget po pričama drugara koji su bili sam čuo da je kao vašar, ima taj jedan glavni stejdž, a ovi manji baš mali, kao šatori. Jesu bolja imena, ali atmosfera kažu ne može da se poredi sa Exitovom, kao i lokacija. Tako da mislim da u onoj priči ima istine kad kažu da je EXIT najbolji festival u Evropi.

 

That's an overstatement :D

 

Sziget je barem 5 puta veci i raznolikiji od Exita. Ako nista drugo, barem se ne osecam kao sardina koju vodi rulja, a i uvek je bio bolji provod. Steta sto je ove godine slab sa programom (a i ukinuli su metal sator valjda).

 

Elem, veceras :rockdevil:

 

http://www.youtube.com/watch?v=mxZM-Z5IIgI

Edited by Simadin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exploitedi razvalili. Svaka im dala.

Другар који уопште не слуша ни метал ни панк ми јавио да су буквално рушили тврђаву колики је хаос био. 'Тео дечко само због шутке да буде ту, ал' каже да се није могло прићи Експлозиву.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Другар који уопште не слуша ни метал ни панк ми јавио да су буквално рушили тврђаву колики је хаос био. 'Тео дечко само због шутке да буде ту, ал' каже да се није могло прићи Експлозиву.

 

Znas kolko ljudi cekaju da vide Watija najvecu pank legendu posle Pistolsa,mnogi su rasli uz to ko mi uz Maidene i Judase+je Novi Sad ultra pankerski grad.Sigurno je bilo i staro i mlado.Mada sam gledao na Beat em all DVD-u da nikog nema od stare ekipe,sve mu klinci sviraju al nema veze Wati je legenda,pravi panker.

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...