Jump to content

2010.07.08-11. *Petrovaradinska tvrdjava, Novi Sad* Exit festival


LazaGNR

Recommended Posts

Line up:

 

http://www.exitfest....t2010lineup.jpg

 

 

 

 

Ja na onom njihovom sajtu ne mogu da pronadjem gde je satnica/raspored po binama po danima (?)...

 

...al uglavnom na Explosive stage-u prvog dana sviraju Suicidal Tendencies,drugog Behemoth,treceg The Exploited i cetvrtog dana Cathedral.

 

 

 

 

Na main stage-u bi mi jedino Faith No More bili zanimljivi za pogledati,ostala imena su...trte-vrte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije los line up ove godine...ali cetvrti dan je bas preterano dobar,FNM,Pendulum,Cathedral,Crystal Castles...kapiram da ce biti dosta preklapanja,jbg.

Od ostalih dana,Placebo svakako,onda Yessayer,Royksopp,LCD Soundsystem,DJ Shadow,Klaxons...verovatno mi je ovo najzanimljiviji Exit uz proslogodisnji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebalo bi da bude Pendulum oko 22.00, FNM u ponoc, a Chemical Bros oko pola 2.

 

To!!!! :rockdevil:

 

 

A kad bi bio Cathedral otprilike, zna li se? Tj, sa kime ce se preklopiti sa main-a?

 

Po logici od prošle godinekada je Brajd počeo u pola 2 posle Korna.... nadajmo se sa Chemical.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam izvukao spisak bendova koji ce svirati na explosive-u.

Redosled je po abecedi, ne po redosledu sviranja!!!

 

 

 

----EXLPOSIVE METAL STAGE-----

 

8. Jul - SUICIDAL TENDENCIES/Concrete Sun/Decontroled/Hitman/Mad Goya/Punished/Smut/Space Eater/Tibia

 

9. Jul - BEHEMOTH/Ashen Epitaph/Awaiting Fear/Dargoron/Decapitated/Disdained/Ex Deo/I Divine/Murder/Radiolokator

 

10. Jul - THE EXPLOITED/Al and The Black Cats/Citizen X/Dozer/G.U.B./High Control/If Senses Fear/Kolaps/Moment Of Clarity/S.O.K. 91/Vox Populi

 

11. Jul - CATHEDRAL/Bombarder/Consecration/Koh/In From The Cold/Samrt/Sweet Sorrow/Tamerlan/Vehementer

 

 

Vidimo se!! :pivopije:

Edited by archsound

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice Cathedral nije dovoljan da me ubjedi da ove godine idem (prvi album je kult ali ovi nakon toga mi se uglavnom ne dopadaju i cak ih i ne smatram doom-om, vise stoner metalom koji cak zvuci poletno i veselo sa onim ponekad pretjeranim kreveljenjem). Ostalo sto bi me zanimalo su domaci bendovi (Consecrartion, In From The Cold, Ritam Nereda...) koje svakako mogu gledati na svirkama u BG. Nije dovoljno vrijedno da pljunem 4000 din za nedelju i + da zrtvujem finale SP i dio godisnjeg odmora.

Edited by NullPointerException
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...