Jump to content

Posao


Guest Administrator

Recommended Posts

Stevo, ako def budes knjigovodja, nisi nista uradio ako ne postanes Saricev knjigovodja ili sl :)

 

Нека, нека. И обичне фирме знају да буду дарежљиве. Добијеш кафу, чоколаду, вино... за добро одрађен посао. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Срања? Имаш само ПДВ да плаћаш. Са таквим прометом, он би био на тромесечном нивоу, што није страшно уопште.

 

И БАРЕМ НЕ МОРАМ ВИШЕ ДА СЛУШАМ ЈЕБЕНИ МРТВИ КОЛ МИ МЕЈБИ

Share this post


Link to post
Share on other sites

a cekaj, koliko placas za sve casopise koje treb ada pratis, tipa onaj usrani sluzbeni glasnik, pa one privredne registre, zakone i slicno

zatim taksa za firmu, p aza isticanje firme

blabla

 

moja keva je expert knjigovodja i revizor

\pa kad ej ona sracunala koliko treba para za takvu firmu, digla ruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto smo ocito iz slicne branse, ja sam se zanosio sa knjigovodstvenom agencijom ali vrlo brzo digao ruke od toga

takodje mi je keva ceo zivot knjigovodja, ja znam knjigovodstvo, zavrsio sam ekonomiju etc.

ne kazem da nije moguce raditi dobro, ali realno, 200-250E per DOO a vodi ga polupismeni polu-covek koji ne zna ni sta je menica, ne zna da komunicira sa poreskom upravom, ne zna da sastavi najbanalniji dopis banic etc. i ti takvih da bi ziveo normalno moras da imas, fazon, minimum 10 a oni te za sve pobrojano plus milion dodatnih nebuloza j.e.b.u 24/7, i naravno za sve okrivljuju tebe, i barem 7 telefonskih poziva od gore pomenutih institucija (banka, APR, PU, zavod za statistiku....) dnevno preusmeravaju na tebe

da zivimo u normalnom sistemu, bilo bi banja, ali mi imamo dve stvari

1. vecina vlasnika su polu-svet

2. vecina njih bi da posluje po sistemu smuti-smuti pa prospi, a ti treba da nadjes nacin da upeglas sve da ih zadovoljis a da tebe kao knjigovodju sistem ne sjebe

 

ja licno, ne hvala

svi koji bi da rade, good luck

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...