Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Ja sam taj Nintendo 64 kao dete gledao samo na "Nintendo Klincima", ono na Pinku sto je vodio Nenad Nenadovic, igrao se valjda SNES i N64 posle, koje crno da vidim uzivo i N64 i SNES, najnaprednije sto sam igrao a da se igralo na kertridze je Sega Genesis.

 

Posle smo isli kod Tase na Sony pa je bilo lakse :D

 

Siroma :D

 

 

svetkompjutera45fh0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retko ko je u Srbiji imao Snes, a pogotovo N64. Problem je sto nijedna firma nije legalno uvozila Nintendove proizvode u to vreme, a i to su bila doba inflacije i razora u Srbiji tako su te konzole bile i previse skupe za nase trziste. Svi su vecinom tada imali piratsku Segu, i slicne varijacije Segine. Onaj ko je imao tada N64 je vecina ako mu je neko doneo, iz inostranstva, tipa rodjak iz Svabije. Prvi N64 se pojavio u BeoSoftu, tamo 2000e mozda i malo kasnije, ali je tada toj konzoli odavno prosao rok i godinu dana pre toga se Sony pojavio kod nas kao mnogo jefitinija a prakticnija varijanta.

I tako Srbija nema svoje istinske nintendo fanove, Pokemnon i Zelda fanove itd.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je piratski NES koji je licio na Segu, nesrecni Terminator i ostale zajebancije, ali nisam video tu piratsku Segu.

 

Mada s obzirom na to kada je to bilo, moguce je i da je to sto sam igrao bila piratska Sega, a da sam ja mislio da je original.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...