Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

ја као клинац никад нисам гледао ђубре типа Cartoon Network

само РТС кец

па кад ми уместо још једног цртаћа пусте концерт у подне

човече драги, сунце им јебем крваво

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samuray Jack, Dexter, Courage, the cowardly dog, Wacky race, Codename: Kids next door, Ed Edd Eddy... Jbt to su bili crtaci. Da nisam provodio vecinu vremena uz CN, tesko da bih se zainteresovao, naucio i razumeo engleski jezik, jer ga nisam ucio u skoli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sale: ma jok, jedino shto ide od starih crtaca je dekster od nedavno, a i to retko chini mi se. nema vishe ni onih iz proshle decenije tipa courage the cowardly dog, the grim adventures of billy and mandy ili ed, edd and eddy. kapiram da je ovo novim generacijama super, ali ne mogu da se mere sa starijim crtacima.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda sam se pogresno izrazio, nisam mislio da uopste nije bilo, nego da u mom zivotu tih crtaca nije bilo kada sam bio mali. Na RTSu su bili Digimoni, na RTLu osim Pokemona su bilo jos brdo nekih crtaca koji se sada veoma cesto pojavljuju na 9gagu, Pink je imao Dragon Ball, BK je imao Betmena, Conana, Johnny Quest. Politika je imala Alfred Johnathan Quack i Sharky and George. I to sam ja gledao, i nekako sam propustio te silne crtace sa Duskom, Sofronijem i slicnim junacima, shvatam da kada sam kao mali to pogledao nije mi bilo zanimljivo pa sam samo menjao kanal kada sam video to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u da Alfred Johnathan Quacka sam bas gledao, skroz super crtani, cak i dan danas znam kako ide uvodna spica... kopnom i po vodi alfred svetom brod

 

na dragon ball sam se lozio bas bas ranije, kornjacin vrac glavni pervert a na BK nisam propustao Flinstones

 

najjaci mi je bio courage bio na CN, kakve karikature tu ima, cak su drugari dolazili kod mene da gledaju couragea posto sam tad jedini imao kablovsku

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...