Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

@brusbrus

e amige 500 sam vidjao za oko 30-40e, ali atari(mi smo imali klon-Ramboa :mhihi: ) nigde.

Haha da da Rambo,secam se toga,bio je bas simpatican.Atari jedino da uhantujes kao i druge raritete na nekoj od lokalnih pijaca,tako sam ja jedan deo kolekcije i nabavio.Jedan lik kad doveze robu iz Nemacke me cima vikendom da kopam po kutijama dal me nesto zanima haha,veruj mi da sam bas za male pare neke veoma rare stvari pazario.Bas zbog preprodavaca izbegavam Limundo i Kupindo jer oni tako nadju neke vezice i onda uzimaju i preprodaju pa retko sta odatle pazarim jer stave nerealne cene.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam se ja kao klinac razocharao kada sam uzivo video "Veselo majmunche"... onako sjebano i rastureno posle snimanja.

 

Mada, tako sam se i razocharao u Branka Kockicu koji nas je maltretirao na snimanju i najebavao nam se svega po spisku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

dr-claw.jpg

 

Podseti me Kendall, kako sam uvek razmisljao i teoretisao ko je doctor Claw i kako sam gledao Gadgeta ne bi li mi se ta misterija otkrila. Ali kao mali nikad nisam saznao ko je on, jel nasi su posle par meseci davanja epizoda, samo poceli da repriziraju dok nisu prekinuli sa emitovanjem serije, kao i sa vecinom serija u to vreme. I nesto sam slucajno nabasao na recenziju Inspector Gadgeta na nostalgia critic, i dobio sam istu onu zaboravljenu zelju da saznam ko je Claw... i uz svu moc ovog interneta bilo je lako... e interente gde si bio u mom detinjstvu.

Mada I`am disappointed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Seca li se neko casopisa "Bager", izlazio mozda tamo 2002-3-4?

 

Izaslo par brojeva pa ga ukinuli, odradili neku zescu politicku satiru cini mi se pa da zato...

 

Odusevio bih se da saznam da neko ima, meni to ostalo u selu kod babe i dete, i zalozili sporet time, jebem li im sunce.

 

dosije-zorka.jpg

 

Ovo je iz casopisa.

Probacu naslovnu da nadjem

 

Evo ga xD

 

BAGER-5-ASTERIKS-_slika_M_3744362.jpg

 

Evo jednog skeniranog :o

Ne znam je l' ceo

 

http://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDsQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.einnewyddion.com%2Farhiva%2Fizaslo%2FLora_kraft.pps&ei=n-FcUd6_N4njtQap6oHQCA&usg=AFQjCNH0KzYHEY97rluIX8kGgnE8IzrE3A

 

Genijalno, Lara Croft i Milo Djukanovic na naslovnoj xD

 

Nije ceo broj, nego samo jedan od stripova iz broja...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам да ли се неко сећа овог цртаног филма али давао се својевремено на НС+ каналу.Наши су тад били откупили свега неколико епизода па су их стално репризирали

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...