Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Zna li iko kako ce ovo izgledati? HOce li oba benda da sviraju pune set-liste, ili nesto skraceno? I koliko ce trajati uopste, ako razvuku to moze da bude 4-5 sati, da ne zaginemo u masi :D

 

Sertlista Priestatraje oko 115 min, a WS ce verovatno krace, jer sviraju 15 pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosli put su otkazali - sad dolaze i jedva cekam da vidim JP!

Jos samo par dana...

 

Amfitrti, neosnovana ti je pretpostavka "prošli pu su otkazali - sad dolaze". Otkud znaš da dolaze? I prošli put je na 6 dana pred koncert izgledalo kao da dolaze.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosli put su otkazali - sad dolaze i jedva cekam da vidim JP!

Jos samo par dana...

 

Mislio sam da ih nikada necu videti posle onog otkazivanja.

 

Amfitrti, neosnovana ti je pretpostavka "prošli pu su otkazali - sad dolaze". Otkud znaš da dolaze? I prošli put je na 6 dana pred koncert izgledalo kao da dolaze.

 

Bez baxuziranja! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

У, бре, Сунце ти, никако да се одлучим да ли да идем!? Не знам јесам ли чо'ек или баба која се предомишља! Ал' сад, кад рекосте да су карте скоро распорадате, ваља ми донети одлуку. За Београд и у билет сервис сутра!

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponuda za prevoz iz Nisa na Whitesnake/Judas Priest jos uvek vazi.

 

Cena je 1300 din po osobi.

Za grupe od 5 do 10 osoba, cena je 1200 din po osobi.

Za grupe preko 10 osoba, cena je 1100 din po osobi.

 

Polazak je u 14h sa parkinga Gusar (kod Tvrdjave). Na zahtev putnika, gledacemo da stignemo sto pre (do 17:30h).

 

Pojedinacne prijave:

 

Big Star: (Dusanova 65, preko puta Beer Komerca) do 20h.

Tel:018252484 ili 515047

 

Grupne prijave:

 

Johnny:063426958

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao stariji čovek,ne volim ni ja ove moderne tehologije,ali sam bio prinuđen da naručim željenu kartu preko neta.I tako ti ja u četvtak popodne lepo popunim obrazac,i istog trenutka mi stignu mail i sms sa brojem žiro računa.Ne budem lenj i odmah uplatim po svim instrukcijama,i čekam da mi potvrde uplatu.I čekam..četvrtak,petak,subota,nedelja,ništa mi ne stiže,a rok je 48 sati.Svašta mi je prošlo kroz glavu.I tek u ponedeljak ujutru stiže meni potvrda o uplati.Super je stvar što se karte moraju podići na blagajni arene najkasnije 2 sata pre koncerta,pa organizovanim prevozom iz Kg ne mogu stići,pa ću morati da se maltretiram da dođem ranije.Super je kupovina preko neta,ali sledeći put kupujem kartu na vreme

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao stariji čovek,ne volim ni ja ove moderne tehologije,ali sam bio prinuđen da naručim željenu kartu preko neta.I tako ti ja u četvtak popodne lepo popunim obrazac,i istog trenutka mi stignu mail i sms sa brojem žiro računa.Ne budem lenj i odmah uplatim po svim instrukcijama,i čekam da mi potvrde uplatu.I čekam..četvrtak,petak,subota,nedelja,ništa mi ne stiže,a rok je 48 sati.Svašta mi je prošlo kroz glavu.I tek u ponedeljak ujutru stiže meni potvrda o uplati.Super je stvar što se karte moraju podići na blagajni arene najkasnije 2 sata pre koncerta,pa organizovanim prevozom iz Kg ne mogu stići,pa ću morati da se maltretiram da dođem ranije.Super je kupovina preko neta,ali sledeći put kupujem kartu na vreme

U buduće ne moraš se brinuti za karte.Uvijek ih ima na blagajni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...