Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

@Принц

 

Баксузе, хтео сам неспреман да одем на концерт, месецима сам их слушао на кашичицу. Отворих овај линк и сад морам да преслушам све ово из Беча. Добар је Халфорд, за све паре. А и Глен ради свој посао како треба

:pivopije:

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne pijem pre 'certa, što je sigurno, sigurno je (dobro, možda jedno pićence :mrgreen:), nalivanje ostaje za after. :pivopije:

 

Krv, znoj, upala mišića, masnice, dehidracija, metal(ke!), koža, lanci, diamonds and fuckin' rust! DANAS JEBOTE! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi spavaj Slobo,dobices otkaz pre vremena :bigblue: (EDIT:pored toga sto se logujes ovde kao anonimus (sram te bilo))

 

Danas se zdere pivo,pa na svirku :pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pff, zar si mislio da neću da dobijem slobodan dan? :tehkista::cool: A i rade nešto ovde kod mene, neću imati struje do 3 popodne, pa koristim još malo da slušam i sernjam po netu.

 

 

EDIT: Moram anonimno, postao sam popularan (otkad sam totalno moderan na Yumu), krijem se od žutijeh novina.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim poentu u ranijem ulasku. Fan pit i treba da služi za to da kasnije uđeš, preskočiš smor predgrupe, a ipak budeš relativno blizu bine.

 

 

 

Nadam se da ga gađanje cipelom nije istraumiralo do mere da zbog njega otkažu nastup.

 

Inače, sinoć Beč, danas dan pauze - da li to znači da su već stigli u BG, ili se to očekuje u toku večeri možda?

stigli juce u15 h,Scott objavio na fejsu da zivi u Beogradu.....:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pajtosa preksinoć pribudio pajtos iz Beča nakon kocerta JP/WS.Lik je oduševljen,kaže nikad nije bio na boljem koncertu.Judasi su tako odradili posao da nije ni pominjao nastup WS.

 

 

 

Jaka ekipa iz Banjaluke dolazi, kao i uvijek.

Biće nas još sa ove strane Drine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako već pripremaju posebnu set listu za Bg onda nek ubace odu Džeku Trboseku.

 

To bi bilo super, ili Exciter, Frewheel burning ili još nešto sa painkillera ali i ovako se ne bunim uopšte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spremaju posebnu set listu, a to je upravo set lista koju sviraju i u drugim gradovima. Lepo je rekao čovek, nego ga je neko pogrešno protumačio da je to posebna lista samo za Beograd.

 

Da li ste spremili poseban repertoar za Beograd, pošto ovde do sada niste svirali?

 

- Naravno! Sigurno ćemo svirati barem po jednu pesmu sa svakog albuma,

kao i najveće hitove. Potrudićemo se da nadoknadimo publici što nas do

sada nije čula i da svi odu sa koncerta zadovoljni.

 

U svako slucaju ostao je nedorecen...videcemo veceras sta ce nam ponuditi

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...