Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Da li ste spremili poseban repertoar za Beograd, pošto ovde do sada niste svirali?

 

- Naravno! Sigurno ćemo svirati barem po jednu pesmu sa svakog albuma,

kao i najveće hitove. Potrudićemo se da nadoknadimo publici što nas do

sada nije čula i da svi odu sa koncerta zadovoljni.

 

U svako slucaju ostao je nedorecen...videcemo veceras sta ce nam ponuditi

 

Pa set lista upravo i jeste takva, po jedna pesma sa svakog albuma (osim onih sa Ripper-om). Beograd nije jedini grad u kome nisu nikad svirali, ne mogu specijalno za nas da menjaju. Niti bi takvo iznenađenje bilo poželjno, zamisli izbace Blood Red Skies ili Sentinel da bi svirali nešto deseto. :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa set lista upravo i jeste takva, po jedna pesma sa svakog albuma (osim onih sa Ripper-om). Beograd nije jedini grad u kome nisu nikad svirali, ne mogu specijalno za nas da menjaju. Niti bi takvo iznenađenje bilo poželjno, zamisli izbace Blood Red Skies ili Sentinel da bi svirali nešto deseto. :violent:

Ja bih voleo recimo da cujem Living After Midnight(nije na listi ) pre nego sve pesme koje su na setlisti ...jednostavno himna HM

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekst iz Blica (satnica):

 

Šestočasovni rok spektakl počeće već u 19 časova, dok domaći bend "Atlantida" sa svirkom počinje od 19:30.Nakon njih, oko 20:30 sati na scenu izlaze zagrebački hard-rokeri "Malehookers", koji će biti uvertira u nastup grupe "Whitesnake" koju će u 21:20 časova na scenu povesti legendarni pevač Dejvid Koverdejl.Popularni „bogovi metala“, engleski bend "Judas Priest" će svoj prvi, a s obzirom da su na oproštajnoj turneji „Epitaph“, ujedno i poslednji koncert u Srbiji, otvoriti tačno u 23 časa predvođeni frontmenom Robom Halfordom.

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Living After Midnight jeste na listi od pre par koncerata bar po netu stio sam video

 

Ja sam ovde gledao setlistu...mozda ima neka druga ?

 

http://www.metalunde...fm?newsid=68950

 

Evi nadjoh setlistu iz Wiena

 

http://www.setlist.fm/setlist/judas-priest/2002/pepsi-music-hall-vienna-austria-13d5118d.html

 

sviraju Living :pivopije::pivopije::pivopije:

Edited by 1969

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam izdao Metal!!!

Jesi,jesi :bigblue:

Zato se ja ne trudim da gledam set liste...

 

 

Anyway,vidimo se za koji sat.

 

@Princ:proslo je podne i,da kazem,taj "kritican" momenat (za otkazivanje),pa mozes da pocnes da odbrojavas sate... :smile:

 

Jebi ga, sta god otvorim eto lista, youtube pun kurac klipova pa videh neke

 

Izdrzi,budi musko!

 

Pa ne gledaj... :smile:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...