Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Ako nekog iz komsijskih zemalja zanima smestaj u Beogradu neka mi posalje poruku na private.

 

Znam savrsen hostel u centru grada, najbolji a najjeftiniji jer se tek otvorio. Vec ima poveca grupa koja dolazi samo zbog koncerta pa ce biti dobro druzenje!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, poslednja je trebala da bude

Living After Midnight

, bila na setlisti, ali je ipak nisu svirali.

Što se mene tiče, ne mora ni da bude, nikad mi nije bila ni blizu omiljenih.

 

 

Ono, uvek može bolje (i više :mrgreen:), ali dosta je OK lista JP-a, što se za Bele snajke baš i ne može reći, kombinacija novih stvari i najisfuranijih hitova kao kod Maidena kad ih baš mrzi. Apsolutno sve stare pesme smo već čuli na Tašu, s tim što je na Tašu ipak bila osetno bolja lista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obnavljanje rasprave oko toga ko je bolji Judas Priest ili Whitesnake,uz pljuvanje onih koji ne slusaju "pravi" bend (i propratno pljuvanje samih bendova) ce se ubuduce sankcionisati bez upozorenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu ostati samo na whitesnake-u, ne i na judasu. Mogu da prodam kartu za fanpit nakon sto se zavrsi whitesnake, nekome ko bi dosao da gleda samo Judase, upola cene. Ako ima zainteresovanih, kontakt na [email protected] pa onda tel.

Edited by Ikona
  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se ovo Halford savija da cita tekstove ili sta je u pitanju,zasto onako staticno pevanje???Odradjuju poso stvarno u originalu.Jedva cekam da konacno vidim legende i cujem prvi put uzivo sve one metal himne sa set liste!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se ovo Halford savija da cita tekstove ili sta je u pitanju,zasto onako staticno pevanje???Odradjuju poso stvarno u originalu.Jedva cekam da konacno vidim legende i cujem prvi put uzivo sve one metal himne sa set liste!

 

Možda čita tekst, ali ja bih pre rekao da mu pogrbljen položaj tela odgovara za tu pesmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada su Maideni svirali koncert na sajmištu pre par godina,nekoliko puta je išla reklama na B92.Čak je neko iz organizacije gostovao kod Dragana i Gorice u jutarnjem programu.Dok je čovek pričao,ispoštovali su ga,ali čim je otišao krenulo je pljuvanje po fanovima grupe iz unutrašnjosti.Pola sata su pričali kako će grad biti pun smrdljivih,masnih,zaostalih seljaka,kao da se radi o Miloševićevom kontra mitingu iz 96.Možda je to bilo smešno ljudima koji se lože na pedersku muziku koju B92 forsira,ali ja sam se mnogo iznervirao,jer su prešli svaku granicu dobrog ukusa.Zato bi trebalo reklamu pustati recimo u njihovom dnevniku,da bi posle nje voditelji sa lažnim osmesima mogli da upute koju opasku u vezi koncerta.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada su Maideni svirali koncert na sajmištu pre par godina,nekoliko puta je išla reklama na B92.Čak je neko iz organizacije gostovao kod Dragana i Gorice u jutarnjem programu.Dok je čovek pričao,ispoštovali su ga,ali čim je otišao krenulo je pljuvanje po fanovima grupe iz unutrašnjosti.Pola sata su pričali kako će grad biti pun smrdljivih,masnih,zaostalih seljaka,kao da se radi o Miloševićevom kontra mitingu iz 96.Možda je to bilo smešno ljudima koji se lože na pedersku muziku koju B92 forsira,ali ja sam se mnogo iznervirao,jer su prešli svaku granicu dobrog ukusa.Zato bi trebalo reklamu pustati recimo u njihovom dnevniku,da bi posle nje voditelji sa lažnim osmesima mogli da upute koju opasku u vezi koncerta.

Ocigledno postoji osoba, a da nema preko 60 godina, koja ozbiljno shvata Goricu i Dragana.

Edited by Black desire
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...