Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

Dugo si bio u zatvoru, čitali smo da si se bavio mnogim stvarima, ali uglavnom glazbom i knjigama. Reci nam što si radio, one stvari koje želiš izdvojiti?

Pa, ne bih htio dosađivati s takvim trivijalnostima.

 

Što je za tebe smrt? Neki kažu kraj priče, neki novi početak. Što ti misliš?

Mislim da bi sve bilo bolje ako bismo vjerovali u reinkarnaciju u srodstvu (bilo ono pravo ili ne), jer bi to prisililo čak i najveće sebičnjake među nama učiniti ono što je najbolje za naše potomke. Naši su preci vjerovali u reinkarnaciju i imali su vrlo zdrava društva, sve dok Ahasverus nije stigao sa svojim otrovom.

 

i kako da ne volis ovog covjeka? :haha:

 

novi je meni i dalje najbolje izdanje od izlaska iz tvorza,vrlo intezivno slusam,mnogo vise od predhodna dva.kombo novi i EW - sasvim dovoljno za mene u naredno vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne vidim kako Umskiptar može biti dobar ikome ko je zavoleo Burzum dok je bio Burzum a ne ukrajinska trećerazredna pagan black kopija.

neznam,gosja,eto ja sam slusao burzum dok si ti gurao tutu da upali,pa mi je najboljsi album otkad je izasao iz tvorza.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa Gojkom, samo ne bih rekao baš "trećerazredni". Druga liga je već dovoljna uvreda, tj. činjenično stanje.

 

Meni su skoro svi omiljeni bendovi pravili ogromne promene u zvuku vremenom pa nemam problem sa takvim stvarima uopšte.

Ti si svaštojed sumnjivih kriterijuma, ne računaš se. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim kako Umskiptar može biti dobar ikome ko je zavoleo Burzum dok je bio Burzum a ne ukrajinska trećerazredna pagan black kopija.

 

neznam,gosja,eto ja sam slusao burzum dok si ti gurao tutu da upali,pa mi je najboljsi album otkad je izasao iz tvorza.

 

Haha, slazem se, nakon sto sam ga intenzivno islusao, bolji mi je i od Belusa. Trenutno, najbolji od kad je na slobodi.

 

A poceo Burzum da slusam tamo negdje nakon sto je izasao Filosofem, dakle vec vise od 15 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za to koliko je ko mator metalni jarac priznajem samo dzoin(t) dejt na jumu.na forumu ordinira samo par nas koji zasluzuju to zvanje,a zna se ko su.ostali cutite i ucite.

 

drago mi je da u moru ljudi koji predstavljaju varga kao najveceg

kretena postoje ljudi koji shvataju sta je varg radio.

hail njima!!!!!!!!11

 

molim lijepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...