Jump to content

2011.01.26. *SKC Novi Beograd* N I L E, Melechesh, Dew-Scented, Zonaria + Darkrise


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

nije problem u parama, 2 soma do januara moze svako da skupi......... u pitanju je princip! znam, sad ce svi da palamudisu kako su ljudi razmazeni i nece na koncerte jer ce te pare pre da potrose na pivo i gudru mada ta prica odavno smara. i jeste, troo fanovi ce da odu a pozeri ce da kupe pivo. verujem da sam bio na minimum 20 legacy koncerata, i hteo sam i na ovo al sad se vec pitam. pitam se zato sto smatram da je ovo vec preterivanje i bezobrazluk.

zasto je sad karta za ovo 2 soma?! nije mi jasno....... jebo pare, skupe se lako al sto je mnogo mnogo je.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, kad smo kod toga da uvek ima karata za metal koncerte, evo šta mi je stiglo u poštu od Legacy-ja:

 

 

Jedan od najboljih i najpopularnijih Death metal bendova današnjice

- NILE, dolazi ponovo u Srbiju! Posle rasprodatog prvog koncerta u

SKC-u, bend promoviše svoje poslednje (novo) izdanje ,,Those Whom the

Gods Detest".

 

:uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahaha

 

sad sam rovio po kartama i nađoh da je tada karta bila 1.500 din.. a evro je u septembru 2008 bio 76, lako je izračunati da je karta tada zapravo bila skuplja nego danas, pa ovi što im je skupo i iz principa neće da dođu na koncert,treba da stave prst na čelo i razmisle malo. 

Edited by LazaGNR
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi CG Najlashi dolaze! Sva trojica. :)

 

Karte rezervisane, nadamo se najboljem sto se toga tice.

 

Pozdrav svoj ithyphallic braci i sestrama od top last.fm Nile skroblera. ^_^

 

Oce biti novog merchandise-a regularno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...