Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Hvala drugari na odgovorima, nisam hteo da konsultujem wiki da ne bi slucajno zakacio neki spoil.

 

Inace kako se blizi poslednja epizoda, mozemo da pricamo sta ocekujemo od sledece i sta nas je razocaralo u ovoj sezoni(mada mozda je i bolje da sacekamo sledecu epizodu :D ). Ali ja licno bi voleo da se malo pokrije proslost od Jorah Mormont i malo da se objasni njegov karakter. On mi je veoma interesantna licnost, a bas se malo zna o njemu.

 

Ne dopada mi se ideja, to da sledeca cela sezona bude pola knjige. Osim ako postoji neki razuman razlog tipa knjiga ima mnogo detalja koji je svaki vazan ili je knjiga ogromna....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili je previse dobro da bi sve stavili u 10 epizoda.

 

Inace Jorah M je mucenik. :D

Sve je izgubio zbog ljubavi, neke razmazene vestice, prekrsio zakon pa pobegao da ga ne bi Stark skratio za glavu...ccc

I meni je gotivan, tj veoma je dobar glumac koji ga igra.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf koja epizoda, konačno krvi do guše, to mi daj :rockdevil:

Imam samo osećaj da će se sledeća završiti najepik scenom ikad i ostaviti nas opet suha kurca godinu dana u bolu i suzama.

 

 

Boltonovo kopile spaljuje Winterfell, masakrira skoro sve sto se krece i zapocinje silovanje Teona, ili Deneris koja unistava House of the Undying. Verovatnije ovo prvo. :)

 

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

K'o da ove clanke pisu neki randomi koji su jedva naculi nesto o necemu, pa ajd' da pisu.

Kako se uopste postaje novinar za ovakve stvari?

 

kao? pa to je to prodrla si u sustinu. sta mislis koliko je nekom liku koji nikad nije gledao seriju trebalo da smisli o cemu ce da pise i da onako sakato, napola prevede takav "clanak" i da se isti onda lektorise i objavi? jedno 3:18 min

vise truda i ljubavi ide u prosecan post na yumu

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lina Hedi u seriji glumi zlu Sersei Lanister koja spava sa svojim bratom. Hahahaha. XD

 

Kako ovo zvuci pogresno, i tako nekako nevino. Ko da su brat i sestra prinudjeni da dele jedan krevet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, u tom slucaju, kako se postaje takav novinar?

U principu to moze svako, sto ja ne bih pisala sakate clanke za blic i uzimala neku kintu od toga, jebo drzanje casova picke materine.

 

to rade ljudi sa ozbiljnim zivotnim problemom i ljudi koji se nisu snasli jer biti novinar prasinar je jedan od najgorih poslova u srbiji za koji je prosecna plata uvek ispod 20k, retko toliko. a to ne da moze da radi svako nego moze da radi i debil. zapravo, ne da moze da radi debil, nego uglavnom i rade debili.

na ozbiljnijim radijima je druga prica, na televiziji isto.

 

znaci bolje je biti konobar ko je u stanju da izdrzi stajanje na nogama.

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam ozbiljan zivotni problem, student sam i nemam bogatog tatu, a nemam za koga ni bogato da se udam.

 

Inace, sta kod nas spada u ozbiljan radio i ozbiljnu televiziju?

Edited by ~HaVoC~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedan nacin kako se postaje takav novinar tako sto pises prvo za dzabe na blogu B92 ili Blica, pa ako postanes popularan oni te uzmu kao nekog ko tako pise male vesti iz kulture i zabave. Ali stvarno ne znam kakva je plata.

 

Ili naravno imas neku vezu pa taj neku ubaci tu.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

@havoc

nemas ozbiljan zivotni problem jer si psihicki i fizicki zdrava (nadam se; da kucnem u drvo) makar imas tatu i podrsku porodice i dovoljno si mlada i inteligentna da mozes da usvajas nove vestine i snadjes se makar prosecno za nase uslove ili odes vani. nije zagarantovano ali imas neku perspektivu ili perspektivicu barem. biti student u srbiji je privilegija sta god ko mislio.

ozbiljan radio je recimo radio b92 a ozbiljne televizije su prva i pink.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...