Jump to content

Dark Tranquillity


Earendil

Recommended Posts

Mene su definitivno rešili da sjebu. U proteklih 12 meseci, koji god sam album čekao sa ushićenjem, razočarao me je u manjoj ili većoj meri. A ovaj bi spadao u ovu prvu kategoriju. Ravno, formulaično, zanimljivo za slušanje, ali sa daleko manje ideja i pre svega dobrih rifova nego prethodna tri. Prosto ne sme da se desi da se presluša DT album u celosti, a da ti nijedan rif ne ostane u glavi i da nijednom ne dobiješ želju da odmah obrneš neku pesmu još jednom. Obrnuću ga sigurno još nekoliko puta, možda se promeni utisak, ali posle prvog slušanja nisam zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle 3 slushanja utisci su mi odlicni, josh uvek ne mogu da ga poredim sa prethodna 3, ali album kida! The Fatalist i Her Silent Language zapadaju u ushi odmah, a naravno Dream Oblivion je glavni hit albuma.At The Point Of Ignition kao da je ispala sa Haven-a.Zadnja pesma Iridium je takodje veoma zanimljiva. sve u svemu odlican album, slushace se ovo mnogo! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zadovoljan, kad sam na stranu sklonio očekivanja da ne mogu uraditi album u rangu Fictiona i otvorio uši čuo sam mnogo toga finog, neke pesme mi se baš izdvajaju, i to baš one koje je Circle Pit naveo. Čekamo sad bolju kompresiju i 2 bonus pesme sa special editiona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, moze jedno pitanje? Sta mislite koliko bi DT okupio ljudi u Beogradu sa cijenom karte od 1600 dinara? Ali, realno, molim vas, bez pretjerivanja. Niko od nas ih ne slusa, i veze nemamo sta je realno ocekivati, mada su neke moje procjene 150 ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, moze jedno pitanje? Sta mislite koliko bi DT okupio ljudi u Beogradu sa cijenom karte od 1600 dinara? Ali, realno, molim vas, bez pretjerivanja. Niko od nas ih ne slusa, i veze nemamo sta je realno ocekivati, mada su neke moje procjene 150 ljudi.

 

Negde u rangu amon amartha, tamo je bilo negde oko 200-250 ljudi. A i odakle ti to niko od nas ih ne slusha??? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, moze jedno pitanje? Sta mislite koliko bi DT okupio ljudi u Beogradu sa cijenom karte od 1600 dinara? Ali, realno, molim vas, bez pretjerivanja. Niko od nas ih ne slusa, i veze nemamo sta je realno ocekivati, mada su neke moje procjene 150 ljudi.

 

Sa tom cenom, 400 ljudi. Ja bih kupio pet karata kada biste ih doveli :haha: Oni su po popularnosti negde između In Flamesa i Amon Amartha, a cena karte bi bila niža nego za oba navedena benda. Još ako se objavi 3-4 meseca unapred... Ma sigurno 400 ljudi. Da budem najcrnji pesimista, pa da kažem 300. Ali svakako više nego što može da stane u malu salu.

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negde u rangu amon amartha, tamo je bilo negde oko 200-250 ljudi. A i odakle ti to niko od nas ih ne slusha??? :confused:

 

Ma, mislim na ove iz Terra Nostre. Nije da je iko ljubitelj DT. 200-350? To bi bilo super, ali mislim da je nemoguce. A za Amon Amarth, bas me zanima sta je bilo, posto se svima uvijek cini da je vise ljudi nego sto jeste. Sad je na Stratovariusu bilo maksimalno 300 ljudi u sali, a svi bi rekli da je bar 400. I realno, jedini nam je strah da ce biti 100-injak ljudi, sto bi bilo uzas... :(

Koliko je bilo na Marduk/Vader sad?

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

oko 200 ljudi

ali kazem

ako ukenja 250-350

ne vise

 

mada realno kada bi se odradila promocija dobra

tj ranije mnogo da se zna za koncert (barem 2 meseca)

da se kaze na 202ci vise puta za taj koncert

i da Beograd bude u plakatima a ne samo beograd nego i drugi gradovi jbg znam da je to nemoguce ali govorim ovako

moze da bude 400

a pritom da nema nikakvog slicnog koncerta u to vreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...