Jump to content

Dark Tranquillity


Earendil

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sta ja znam, meni u glavi josh KSE nije bend koji moze puno da skupi ljudi, a josh dosta tih metalcore klinaca worshipuje In Flames i Dark Tranquillity , a josh bi na ove i metlaci dosli. Ne znam, bash je zajebana ta Amerika sto se tiche ljudi na koncertima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm pa pazi KSE a i verovatno TDWP su jaci po broju fanova od DTa, ali amerika ima jednu stvar a to je da ljudi idu na sve i svasta, i gomila bendova moze da sakupi, ako ne stadion, onda barem pristojan broj ljudi, tako da ne sumnjam da ce DT proci dobro .. e sad jbg .. ipak su ovo tamo jaci bendovi, iako .. KSE ajde ali ovo drugo .. uzas. Nego ...

 

Gledam DVD .. jebote koliko mi se plache, bukvalno, sto nisam bio tamo, ili makar da sam ih gledao na nekom koncertu. Ali 20 pesama, DVD, za moj ukus poprilicno dobro snimljen, zvuk super ono .. ne znam .. jebote koliko oni jebu mame, to je strasno .... znaci sta bi dao da sam mogao da budem tamo .. jebem ti.... :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja znam, meni u glavi josh KSE nije bend koji moze puno da skupi ljudi, a josh dosta tih metalcore klinaca worshipuje In Flames i Dark Tranquillity , a josh bi na ove i metlaci dosli. Ne znam, bash je zajebana ta Amerika sto se tiche ljudi na koncertima.

 

Šta ti je, taj Devil wears prada u prvoj nedelji prodao 30 000 albuma u Americi, a iste nedelje Candlemass novi otišao u 1 000, a i ti i ja znamo ko je bitniji bend, samo to danas ništa ne znači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jebo ja njima pas mater kad je veliki DT predgrupa nekom fegetskom bendu

 

 

The Devil Wears Prada is an American metalcore band from Dayton, Ohio, formed in 2005.

 

Dark Tranquillity was formed in 1989

 

da li je dovoljno

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ameri nikad nisu imali muzičkog ukusa, cela scena im je kurac, osim ono malo death metala što je valjalo, mada se i to sjebalo i razjebalo za ove godine. I ono malo nesretnika što sviraju kvalitetan USBM (iz Amerike).

 

Ne sviraj kurcu. Imali su oni revolucionarnih bendova na tone, samo veliko tržište pa svaka šuša može prodati 100 000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Headlineri Killswitch Engage, za njih otvara The Devil Wears Prada, a za njih otvara DT. Znači jebem ti ja zemlju u kojoj jedan DT otvara za The Devil Wears Prada. Jebem ti metalkor, sad ga još više mrzim.

 

:confused: :confused: :confused:

 

The Devil Wears Prada? Sta je to uopste koj' kurac?! Kakve majmunske notorne gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i što se tiče ekstremnog metala su prebogati, ali nevermind...

 

Samo Obituary :rockdevil:

 

Što se teme tiče:

 

"In other news, DARK TRANQUILLITY's new album, "Fiction", has sold 3,000 copies in the United States in its first week of release."

 

""With Roots Above and Branches Below" — the new album from the Dayton, Ohio Christian metalcore band THE DEVIL WEARS PRADA — sold 31,000 copies in the United States in its first week of release to debut at position No. 11 on The Billboard 200 chart."

 

Christian metalcore :puke:

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...