Jump to content

Chimaira


fiction

Recommended Posts

  • 5 months later...

Chimaira - The Dehumanizing Process [2004] TORRENT

 

pouchan dvd o bendu koji roadrunner nije gurao kako je trebalo, i izdao im je album tek skoro 2 godine nakon snimanja?!?!?

DvD je iz 2004 a album je izdat 2005 (kako pishe na ripu koji ja imam)... adl je to uradjeno da bi neki Trivium uspeo?!?!?! Mozhda momci nisu imali vezu?!?!?!

 

...pa su zato sledetji idali za Nuclear Blast - Ferret Music i postigli veci uspeh....

 

shta vi mislite???

 

---

 

Chimaira - Resurection [2007] BONUS DVD

 

interesantno.. zajebancija ...studio itd... pricha kako je bilo i kako jeste sada....

 

---

 

Chimaira - Resurection [2007]

 

album...

 

-------

 

Nego, ako je neko za, AJDE DA ISCIMAMO ORGANIZACIJU CASTLE FESTA DA ODRADE OVAJ BEND!!!

 

KO JE ZA, AJD NA STRANU CASTLEFESTA I PREDLAZHITE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Chimaira - The Dehumanizing Process [2004] TORRENT

 

pouchan dvd o bendu koji roadrunner nije gurao kako je trebalo, i izdao im je album tek skoro 2 godine nakon snimanja?!?!?

DvD je iz 2004 a album je izdat 2005 (kako pishe na ripu koji ja imam)... adl je to uradjeno da bi neki Trivium uspeo?!?!?! Mozhda momci nisu imali vezu?!?!?!

 

...pa su zato sledetji idali za Nuclear Blast - Ferret Music i postigli veci uspeh....

 

shta vi mislite???

 

---

 

Chimaira - Resurection [2007] BONUS DVD

 

interesantno.. zajebancija ...studio itd... pricha kako je bilo i kako jeste sada....

 

na koji tachno album mislish? TIOR je ispao 2003, chimaira 2005, a resurrection 2007. Nekako mi izgleda kao da su ih dobro rasporedili :D

 

a moglo bi se cimati za castle fest, probacemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Od kad sam poceo da slusam Chimaira mi je uvek bio dosta poseban band za sebe, the Present Darkness mi se nimalo nije svideo, dok me je Pass out of Existence bash odusevio i onako chimaira je imala vishe neki stil za sebe koji bash i nije metalcore, vishe neki nu metal okrenut heavy metalu .

 

Moja omiljena pesma od njih je Down Again, mada i mnoogo je dobar Implaments of destruction , iako bash tolko nevolim taj njihov treci album. I cetvrti album im je okej ima dosta dobarih stvari ali kad je izasao Resurrection oduvao me je, najbolji njihov album. Tolko koklo ovo lici bash dosta na neki Melodeth(ozbiljniji)/thrash nego na metalcore. Al isvejedno ubitacan album. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...