Jump to content

Chimaira


fiction

Recommended Posts

Iako su pesme malo predugachke za moj ukus, dobije 7-8 od mene :D

jesi ti siguran da mislis na poslednji album???

 

Meni je sa novog albuma najvishe u ushi upala Resurrection, mozda zbog spota.

pesma je dobra, ali je spot extra glup. i strasno mi ide na kurac koliko skracuju pesme u zadnje vreme sa tim spotovima. "nothing remains" su skratili samo tako, a sad i resurrection, kpji si bikvalno osakatili.

 

inace, meni je novi album odlican!!! drago mi je sto su shvatli da nije za njih pisanje pesama u proseku od po 6-8 minuta, pa su se sasvim uspesno vratili sa novim albumom. svidja mi se sto su takodje malo eksperimentisali sa nekim zanrovima, kao npr. malo dubokih growl vokala, pa cak u jendoj pesmi malo black prizvuka (sto u sustini ne volim, ali ovde cak i ne zvuci lose) i tako... sve u svemu sasvim zadovoljavajuc album.

 

od pesama bih izdvojio:

Pleasure In Pain

Worthless

No Reason To Live

End It All

Black Heart

Kingdom Of Heartache

Paralyzed

... pa mozda i Six koja i ako je dugacka, ne zvuci uopste lose (za divno cudo)...

 

i jedino VELIKA zamerka na novi album je pesma "Killing The Beast" koja je NEVIDJENO sranje. po mom misljenju to im je najlosija pesma od svih koje su do sad snimili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi ti siguran da mislis na poslednji album???

pesma je dobra, ali je spot extra glup. i strasno mi ide na kurac koliko skracuju pesme u zadnje vreme sa tim spotovima. "nothing remains" su skratili samo tako, a sad i resurrection, kpji si bikvalno osakatili.

 

 

recimo da je meni bolja spot verzija pesme nego albumska :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

chitaj bre :D

 

rezurekshn

pa ciram ja, ali sam gore spomenuo obe pesme, a ti nisi naglasio o kojoj pricas.

 

jeste, do jaja je taj spot.

nije los ni "nothing remains", mada ne moz da prismrdi gore pomenutom. :da:

monkey je rekao da mu se vise svidja verzija pesme sa spota, a dal mu se spot svidja to ne znam. ja mislim da je sranje, a i one ribe na koje se svi loze su odvratne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad sam pogledao jos jednom spot da utvrdim gradivo i shvatio sto mi je toliko los utisak o ribama iz spota, a to je ustvari ona odvratna crnokosa devojka iz dela sa igranjem karata... ona sa onim sugavim tetovazama po rukama. fuj. :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Po mom ukusu je najbolji Chimaira album. Na njemu nema loshe pesme po meni...

 

Inache ne znam da li je bilo rechi o ovome, ali za ovaj band je zanimljivo to shto ih Kerry King mnogo voli i gura, chesto su u pochetku bili predgrupa Slayeru i po rifovima se vidi da su dosta toga povukli od Slayera. Jedino shto im ovaj debeli celavac zamera je elektronika koju bi po njemu trebalo izbaciti... A po meni pevach treba da odseche dredove. :D

izgleda kao Juice u najboljim danima. hahaha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...