Jump to content

oKup, krajem maja 2011, Novi Sad, Okup Podrske M(j)etalu


Zen

tematski rostilj okup?  

44 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja mislio imas neku domacu,ma nista pit cemo pive jebo ga ti ne mora uvek rakija :pivopije:

Nemam jbg, jedna se šljiva osušila, a druga ne rađa dovoljno.

 

 

 

 

Sisus voli kad mu muski miluju jaja :wub:

 

Pa kad lepo miluješ jezikom.

 

Treba meni firmu okreciti,ali moze samo kompenzacija,ne dajem love.Naravno,uredna kompenzacija ,a ne ove vase "Sisus-Laza-trpanje baletanki u dupe" varijante.Razmisli.

Pa zavisi šta nudiš. Mada, Subotica mi je malo daleko, ne znam koliko bi se isplatilo.

 

 

Ti nemoj dolaziti,upropastices sve.Jer kada Najc Blad vidi tvoj biceps nece vise biti "Nikad Isus,samo Sisus" vec "Koji bre Sisus,Boban Manijak je moj Isus!".

Videla je već, pa nije bilo ništa. :P

 

Hm, mada sad je sumnjivo, još on pita jel vodim ženu. :no:

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zavisi šta nudiš. Mada, Subotica mi je malo daleko, ne znam koliko bi se isplatilo.

 

Moze se iskompenzirati sta god hoces,samo reci.Naravno,u granicama zdravog razuma,mani se onih tvojih bolesnih misli sa profil stranice.

 

Hm, mada sad je sumnjivo, još on pita jel vodim ženu. :no:

 

Lepo ti ja kazem...pamet u glavu,ne znas ti Bobana Manijaka,taj uvek iz coska moze da izenandi.

 

Hahahah ma nema vise ni go kurac od mene sav sam se ispumpao nema da brines brate jos uvek DOMINIRAS :haha:

 

Jaooo,gledaj kurvu kako navlaciiii...kao tu neke fore "ma nemas frke tebra,samo opusteno,dominiras" i onda ceka u zasedi i noz u ledja.Kazem ja lepo,pripazite se Bobana Manijaka,taj ne laje ali ujeda ko pit bul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se iskompenzirati sta god hoces,samo reci.Naravno,u granicama zdravog razuma,mani se onih tvojih bolesnih misli sa profil stranice.

Ma nema tamo više ništa, samo ja sviram Slejer. :haha:

 

 

Lepo ti ja kazem...pamet u glavu,ne znas ti Bobana Manijaka,taj uvek iz coska moze da izenandi.

 

 

 

Jaooo,gledaj kurvu kako navlaciiii...kao tu neke fore "ma nemas frke tebra,samo opusteno,dominiras" i onda ceka u zasedi i noz u ledja.Kazem ja lepo,pripazite se Bobana Manijaka,taj ne laje ali ujeda ko pit bul.

I još pita za rakiju. Hoće da me napije, pa da pređe u akciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema tamo više ništa, samo ja sviram Slejer. :haha:

 

Eto super,ti okrecis a ja ti dam moj Explorer da sviras Slayer na njemu.Moze?

 

I još pita za rakiju. Hoće da me napije, pa da pređe u akciju.

 

Taj misli na svaku sitnicu,pokvarenjak.Tipicni garisa sa Limana.

 

Aj dodji i ti brale hocu sve kolektivno da vas spalim hahah,salim se treba mi ona knjiga game of thrones ali me mrzi da se cimam do poste pa moz da odradimo dil na ohupu ;)

 

Jebote,pa ti nemas trunku postenja u sebi!Sada i Kuruza zajebanog i iskrenog navijaca hoces zajebati!Bestidnice!

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj dodji i ti brale hocu sve kolektivno da vas spalim hahah,salim se treba mi ona knjiga game of thrones ali me mrzi da se cimam do poste pa moz da odradimo dil na ohupu ;)

 

Нема шансе. 21. мај и 28. су суботе, а тад су утакмице, а трећи датум пада усред испитног рока.

Књига је продата, данас се налазим са човеком.

А за то спаљивање можеш да се убришеш, мојне да прођеш к'о онај жандар. :mrgreen:

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto super,ti okrecis a ja ti dam moj Explorer da sviras Slayer na njemu.Moze?

 

 

 

Taj misli na svaku sitnicu,pokvarenjak.Tipicni garisa sa Limana.

 

 

 

Jebote,pa ti nemas trunku postenja u sebi!Sada i Kuruza zajebanog i iskrenog navijaca hoces zajebati!Bestidnice!

 

Ocu da kupim tu knjigu za 400 kinti a on neka vikne 2 dvolitre i to je to,mislim da je fer i korektno :)?

 

 

Нема шансе. 21. мај и 28. су суботе, а тад су утакмице, а трећи датум пада усред испитног рока.

Књига је продата, данас се налазим са човеком.

А за то спаљивање можеш да се убришеш, мојне да прођеш к'о онај жандар. :mrgreen:

 

E jbg-a nista ondaK.Ma vi idete copoativno i palite niste vi face ko Varg da sami uzmete nesto da zapalite :haha:

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej, Gaga nije pominjala da zeli da vidi Brucea na okupu, nego mene. :P:haha:

Osim toga, poklonila mi je džemper koji je isplela za Sisusa. :P:haha::P

Dobar pokušaj. Zajebao si se jedino što ona ne zna da plete. :P

 

Ali, Brus je sumnjiv. :mad:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zna ni gde živim.

Ne zna ni da plete.

 

I da... Bruce je sumnjiv. :twisted:

 

Hahahh vadis se jer tebe zeli da vidi njegova zena pa skidas sumnju sa sebe :haha:

 

Bome kakva ovde atmosfera vlada ja moju necu ni da vodim,sve shmeker do shmekera ... :bigblue:

Edited by BruceBruce
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ces kuvati?U tom slucaju bih dosao,vrlo rado.

 

Trebao si doci za 1. maj, pekla sam rostilj, bio je prste da polizes. :D

 

u principu nemam planove,al ne bih da pricam da cu doci,pa da se ne pojavim...realnija opcija je da ako potraje,pa da navatam raju koja dodje navecer...stvarno bi bilo lepo da upoznam ljude sa kojima se vec 2 godine druzim :)

:pivopije:

 

 

hej, Gaga nije pominjala da zeli da vidi Brucea na okupu, nego mene. :P:haha:

Osim toga, poklonila mi je džemper koji je isplela za Sisusa. :P:haha::P

 

Aj da si rekao da sam ti nesto sasila. :haha:

Ovako propade fora. :D

 

 

Ponecu ja neku rakiju. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...