Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

Mislis da bi Rolf nekome se potpisao na Bootleg plocu? Ne vereujem prijatelju moj! Moj Brother ima autogram od Rolfa na toj ploci (originalan je nebrini)

 

Postoje Svi albumi od gates to purgatory do Rivalry na plocama!

 

Pile of Skulls, Black hand inn i Masquerade su veoma teski za pronaci! Pile of skulls LP nema pesmu treasure island i Black hand inn nema pesmu Genesis!

 

Evo gde mozes da ih nabavis ali pazi, malo su skupe :D

 

www.jollyrogerstore.com

 

Ni ja nisam cuo da je Black Hand Inn izasao ´94 na plochi mada je moguce da sam propustio...ove dvije butleg ploce sto pricamo o njima cijelo vrijem su odlicno uradjene i sto rece RNA i ne pokusavam sad naci orginal kad je pirat "ko orginal"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu...slusam Pile of Skulls...opet me izbija ona stara energija...yeah! :rockdevil:

nego sta burazeru,

 

nema ... svaki bend je na pochetku bio bolji: mozda taj mladalacki entuzijazam, neizivljenost itd. mislim nemoze covek od 50 godina da pravi istu muziku koju je pravio sa 18 ili 20...

 

nema nishta bez starih dobrih osamdesetih...

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad moze da pravi i bolju, zavisi sta trazis od takve muzike.

pa dobro postoje retki primeri koji stvarno rade mnogo dobro,

cak running wild tj. rock'n rolf i nije mnogo izgubio na kvalitetu i to cenim kod njega, zato mi je Adrian i avatar :D

 

ali mislim metal je nastao kao muzika pobunjenika, i mislim i stare pesme koje nemaju ponekad taj kvalitet tu produkciju i tu tehniku su mi ponekad nekako draze..

 

Mislim pogledaj samo cover od gates to purgatory ili poslushaj black demon i sam prosudi... ima neki svoj smek iako je veooooma daleko od najboljeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da odlucim da li mi je omiljeni album Gates ili Death or Glory...sad me popaliste na Crnog Demona,ali jebote ipak

How long do you want to be the victim of state's power and force?

Stand up and struggle for freedom

and be Lucifer's friend

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za tu kucu imao apsolutno postovanje, posto su pomogli metalu da prezivi 90-e godine proslog veka. Mislim, koja veca izdavacka kuca (G.U.N. je divizija BMG-a) je u to vreme imala muda da izdaje Kreator, Grave Digger, Running Wild, Sodom ili Rage? Cak se i Noise presaltao na melodicni powercic, a od starih bendova im je samo Gamma Ray bio ostao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slozio bih se Boskom...Ali!Nicija nije gorela do zore,i lepo je videti da se neko drzi decenijama svog zvuka i da uvek od njih mozes ocekivati ono sto godinama isporucuju.

Nego sta, kvalitet sa vrlo malo promena. Verovatno zato sto je u medjuvremenu Running Wild=Rock'nRolf i radi se kako on kaze. Pogledajte nekolicinu one-man-bendova Impelliteri, RW, King, Blackmoore's... svi oni rade kako im glavni kaze. To je npr postao problem kod Megadetha, ali ne uato sto je one-man-band nego iz lichinih dejvovih razloga.

 

Npr. kod maidena jeste da je Harris glavni, ali se pitaju i ostali, i bash zbog toga imaju i varijacije u stilu i kvalitetu, zato sto svako hoce svojih pet minuta(sto i u neku ruku nije toliko loshe). judas priest se isto raspadao, onda bendovi preko Black Sabbatha i Deep Purpla itd itd itd...

 

Dobro postoje primeri i za obrnuto SLAYER, ManOwaR, motörhead itd. nisu one-man-bendovi, jer su nekako slozniji.

 

Mislim sve zavisi..

 

U redu je :)

Sve u svemu ja sam pozitivan oko novog albuma...nesam nesto voleo GUN records...

Koji novi album? Rouge on Vouge(ili kako se vech pishe?, ili best of adrian?

 

Ma dobro nije izashao nikakav novi materijal osim Best of-a. Najbolje da sachekamo sta ce da se uradi(prvi singl etc.), mada nisam dospeo ninakakve informacije osim nezvanichnih da ce krajem 2006 ili u prvoj polovini 2007 da izadje novi album i da ce da krenu na turneju... ali to nije zvanichno, nemojte da me drzite za rech.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...