Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

Hm, iz inata cu da preskochim BHI, poshto vidim da se dalji rad benda ovde i ne ceni mnogo. Kao prvo "Masquerade" je meni 'rame' uz BHI, naravno rame nize, ali ODLICHAN album. Ritam sekcija je totalno ludachka a pesme su super i sveze. Omiljena mi je of course "Masquerade" i cool "Metalhead"...dobar main riff icon_wink.gif

 

"Rivalry" je IMHO bolji i od "Branded" i od "Blazon" npr. Title track pesma ima super feeling i odlichan glavni lead. Firebreather i REturn Of The Dragon isto odlichne, standardne RW pesmice, "Adventure Galley" mi takodje jedna od boljih...

E sad.."Victory". Jeste tezak za svarivanje majku mu..U stvari ja prvih 5 pesama na albumu josh nisam svario icon_smile.gif Dosadno...Ali od Final WAltz pa na dalje..album jebe keve! Tsar je mnogo dobar 'epic' a Hussar je NAJVESELIJA! pesma koju sam u zivotu chuo!!! Pa josh sa ritam mashinom..argh majko icon_smile.gificon_smile.gif Najbolju su dodushe "Return Of The Gods" i "Victory"

 

A shto se tiche BHI... The Phantom pesma rula sve redom...ma album nema losheg sekunda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako nije jedan od najboljih RW albuma , mislim da Masquerade ipak zasluzuje paznju i to pre svega zbog vremena kada je izasao ('95). Setite se samo kakvo je bilo stanje metal scene u to vreme - najgore godine! RW je ipak izdao jedan od svojih zescih albuma (mada Branded & Exiled nikad nece prevazici po tom pitanju icon_smile.gif ). Album zaista przi, produkcija jebe keve a naslovna numera jedna medju najbrzim u repertoaru ovog benda!

 

Inace uvek su mi se svidjali RW Introi, ali najbolji mi je na Port Royal-u! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto,preslusah novi album.Nije los,cak naprotiv.Svidjaju mi se pesme "Draw The Line" i "Skeleton Dance".U globalu,veoma dobar album.Ali produkcija...ocaj zivi!Ja neznam da li je neko obavestio gospodu da se nalaze u 21.veku,i da je proslo vreme plovidbe po neistrazenim morima u potrazi za avanturom i blagom.Ok,mozda su to uradili zbog atmosfere,ali u svakom slucaju...takav ocajan bubanj nisam cuo jako dugo.Reverb na dobosu je bio u modi pocetkom 80-ih...uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

За продукцију си 100% у праву, али мени се ни албум не свиђа претерано.

Не очекујеш ваљда од Ролфа да прави песме о свемиру? То не би било нимало забавно. Ко кад би Леми писао о пиратима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rogues..definitivno najslabiji RW rad do sada. Jedini plus mu je shto ima najbolji cover za album do sada, heh.

 

Inache najbolje sa albuma su bonus pesme, "Cannonball Tongue" i mocna "Libertalia" tako da ako nemate te dve nabavljajte, sam album je ok, ali tezi ka smoru...prvi RW album koji sam morao da slusham par puta a da mi se barem malo svidi icon_rolleyes.gif

 

I shta je bre ovo sa produkcijom?! Slushao sam demoe iz 80tih sa boljom produkcijom od ove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rogues..definitivno najslabiji RW rad do sada. Jedini plus mu je shto ima najbolji cover za album do sada, heh.

 

Inache najbolje sa albuma su bonus pesme, "Cannonball Tongue" i mocna "Libertalia" tako da ako nemate te dve nabavljajte, sam album je ok, ali tezi ka smoru...prvi RW album koji sam morao da slusham par puta a da mi se barem malo svidi rolleyes.gif

 

I shta je bre ovo sa produkcijom?! Slushao sam demoe iz 80tih sa boljom produkcijom od ove!

Slazem se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da su misljenja razlicita o novom albumu. Na zalost ja ga jos uvek nisam slusao, mada su u recenziji u Hammeru izrecito nahvalili pesme a produkciju ispljuvali. Omot je stvarno dobar, na neki nacin me podseca na Death or Glory.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sad nemam ni zelju da preslusam...

Па, није да је толико страшно, ако не знаш њихове раније албуме. Ако си чула "Death Or Glory", онда нема помоћи. Тај албум је врх врхова и после њега све изгледа бледо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Након свих ових година, ништа се није, промијенило. icon_smile.gif

Нажалост, Боро, све се променило. Види се да никад ниси слушао Ролфа и банду. Какав је то бенд некада био!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...