Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Juče mi je bio prvi dan igranja i već sam sanjao pećine i kako oštrim sekiru. :haha:

 

:D Ja sanjao one irvase, ili sta su vec... Ono bre rogato po planinama!!

 

Sto se ovog werewolf fazona tice, mozes da koristis povremeno, ako ne koristis, nista se ne primeti, osim povremeno komentara nekog NPC-a u fazonu: You smell like wet dogs!

 

Nije posebno korisno biti vukodlak, makar meni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel vam dodje nekad, dok igrate bilo koji Elder Scrolls, da jednostvano lutate svetom i ubijate sve redom? To sam radio povremeno jos u Morrowindu. Ubijao svakog na koga naletim, krao najbolje oruzje i oklope, jeo i pio, i ostavljao gole leseve iza sebe.

Izivljavati se nad bespomocnima, ciniti zlo, ubijati neduzne, onako mucki iz zasede ili ih lagano bockati i igrati se sa njima? Jako dobar trip.

 

Bilo bi kul da u sledecoj Elder Scrolls igri objedine sve zemlje i provincije, da to bude bas ogroman, do detalja realan svet sa mnogo stanovnika koji vode prave virtuelne zivote. Kako bi bilo dobro ici redom i izivljavati se. Neka uvedu opcije mucenja, neka npc-ovi placu i beze, mole za pomoc. Neka uvedu mracne kultove koji u slavu zlim demonima kolju one najneduznije.

 

 

Inace, danas/sutra krecem Skyrim, trudio sam se da ne citam spojlere, koliko sam mogao, ocekujem igru godine - gledao sam pomalo kako sve to izgleda na youtube-u. Ona grafika je zlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ lemmy sixx

 

mozes da aktiviras kad kod hoces, stoji ti tamo u powers, aktivira se na z kao i shoutovi. samo kad si u beast mode-u ne mozes nista drugo da radis osim da koljes protivnike i ne mozes da se preobrazis nazad, vec posle odredjenog vremena automatski se vratis u normalnu, nisam jos s kapirao kako to funkcionise.

 

Do jaja!Postajem vukodlak prvom prilikom.

 

I jos jedna stvar,da li se mozes izleciti nekim napitkom?

 

Juče mi je bio prvi dan igranja i već sam sanjao pećine i kako oštrim sekiru. :haha:

 

Inače, šibam na ultra settings sa svim AA do panja, a konfiguracija mi je stara 3-4 godine.

 

Cekaj malo,nisi li ti rekao da ce igra biti sranje i da je neces ni instalirati?A sada je sanjas.E moj burazeru,principi ti izuvaju. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel vam dodje nekad, dok igrate bilo koji Elder Scrolls, da jednostvano lutate svetom i ubijate sve redom? To sam radio povremeno jos u Morrowindu. Ubijao svakog na koga naletim, krao najbolje oruzje i oklope, jeo i pio, i ostavljao gole leseve iza sebe.

Izivljavati se nad bespomocnima, ciniti zlo, ubijati neduzne, onako mucki iz zasede ili ih lagano bockati i igrati se sa njima? Jako dobar trip.

 

Bilo bi kul da u sledecoj Elder Scrolls igri objedine sve zemlje i provincije, da to bude bas ogroman, do detalja realan svet sa mnogo stanovnika koji vode prave virtuelne zivote. Kako bi bilo dobro ici redom i izivljavati se. Neka uvedu opcije mucenja, neka npc-ovi placu i beze, mole za pomoc. Neka uvedu mracne kultove koji u slavu zlim demonima kolju one najneduznije.

 

xzibit-wtf-1527348d34.jpg

 

povlacim sve sto sam rekao na "likovi iz gospodara" teme

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili jos bolje, kao sto sam rekao ranije - sve to objediniti u jednu igretinu, kompltan svet odradjen maksimalno detaljno i realisticno, moj zivot bi tada dobio potpuno novo znacenje.

 

Inace, na slici je samo jedan kontinent, a on nije jedini. Na istoku je nesto ka Azija, npr. Koga ne mrzi moze da istrazi. Blades npr. imaju dosta elemanata u svojoj organizaciji koji vuku sa istoka. Njihov Sky Temple je izgradjen u tom stilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel vam dodje nekad, dok igrate bilo koji Elder Scrolls, da jednostvano lutate svetom i ubijate sve redom? To sam radio povremeno jos u Morrowindu. Ubijao svakog na koga naletim, krao najbolje oruzje i oklope, jeo i pio, i ostavljao gole leseve iza sebe.

Izivljavati se nad bespomocnima, ciniti zlo, ubijati neduzne, onako mucki iz zasede ili ih lagano bockati i igrati se sa njima? Jako dobar trip.

 

Bilo bi kul da u sledecoj Elder Scrolls igri objedine sve zemlje i provincije, da to bude bas ogroman, do detalja realan svet sa mnogo stanovnika koji vode prave virtuelne zivote. Kako bi bilo dobro ici redom i izivljavati se. Neka uvedu opcije mucenja, neka npc-ovi placu i beze, mole za pomoc. Neka uvedu mracne kultove koji u slavu zlim demonima kolju one najneduznije.

 

 

Али последња реченица ме је дотукла... :haha:

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao juče i danas kratko, level 9 dark elf, a nemam pojma šta budžim iskreno. Krenuo sam sa idejom da budem destruction caster ali dok igram imam želju da sve nagruvam na maksimum. Za sada mi se sviđa stil igranja leva ruka magija - desna ruka one hander. :haha: Ništa slađe nego prženje protivnika i kad mi se približi zakucavanje maljem enchantovanim frost sranjcem koje ga zamrzne. Nosim heavy armore, želim da budžim smithing dok ne napravim dragonplate, u inventaru sa sobom uvek imam poison bow čisto radi šarolikosti i dobrog pullovanja. I tako, na kraju neću izlevelovati kako treba, igrica me vuče na sve strane.

 

Zabava od pola sata danas mi je bila: save game - juriš na mamuta - pljos - load game. Svakih par levela ima da pokušavam da ga ubijem solo. Takođe sačuvam igricu svaki put pre krađe, čisto ako se zanesem i uhvate me da brzo nastavim.

 

Od kad sam kupio konja pod stresom sam jer moram da silazim da ubijam glodare i krupne predatore, ima da ga vratim u štalu i da peške pređem celu igricu, veće mi uživanje.

Edited by Vitamin K Experience

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurca baba vecerala,sa ovim remek delom galaktickih razmera su razvalili sve Witchere zguza bez vazelina.

 

Zabava od pola sata danas mi je bila: save game - juriš na mamuta - pljos - load game.

 

To je jedna od losijih stvari u igri.Zmaja jebenog roknes ko iz sale,a mamutu ne mozes prici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вечерас сам инсталирао и играо мало. Коју сте расу одабрали? Ја сам Норд и ставио сам неке блекерске фарбе на лице, слеп сам на једно око и имам ожиљак на образу, брада и дуга коса се подразумевају...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...