Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

U main questu mi se pojavio bag da Esbern (ako ne gresim ime) nema glas. Desava se mnogima isto.

 

U 'a cornered rat' questu bag se moze zaobici, ali kasnije kad dodjes do trenutka kada prisustvujes primirju, on ce u jednom momentu ustati da nesto kaze, i tu ce igrica da zabode... Svi gledaju u njega a on cuti i tako u nedogled...

 

Postoji resenje za ovaj bag, ali nisam bas najbolje skapirao...

 

Navodno, skines neki program koji se zove bsa unpacker ili slicno, i uz pomoc njega extractujes file koji se zove voice extra.bsa ili nesto slicno...

 

Posle toga bi Esbern trebao da ima glas...

 

 

Nisam probao, pokusavam da komp drzim sto cistijim, i da ne skidam gluposti... Ako je neko naisao na ovaj bag, neka kaze sta je uradio i da li je uspelo??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam probao, pokusavam da komp drzim sto cistijim, i da ne skidam gluposti... Ako je neko naisao na ovaj bag, neka kaze sta je uradio i da li je uspelo??

 

Slobodno skini taj program. Za raspakivanje selektuj direktorijum DATA u tvom Skyrim folderu, i kreirace se novi poddirektorijum "sound". Kvest ces posle toga normalno zavrsiti.

 

Jedine opcije su ili to ili drndanje sa skript komandama koje ti ne resevaju problem nego ga zaobilaze.

 

 

 

Trenutno sam na delu main questa gde treba da dobijem zmaja za summonovanje, pa cu da iskuliram da mi se ne desi da zavrsim glavnu pricu pre levela 30. Ovako drndam se sa kvestovima sa strane, izivljavam se sa svojim bildom i to.

 

Inace, poginula mi jedna kuja u Dwemer ruins (ovaj shantijem screenshot), pa sam uzeo ovu default o opremio je malo.

 

 

XZmUX.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U main questu mi se pojavio bag da Esbern (ako ne gresim ime) nema glas. Desava se mnogima isto.

 

U 'a cornered rat' questu bag se moze zaobici, ali kasnije kad dodjes do trenutka kada prisustvujes primirju, on ce u jednom momentu ustati da nesto kaze, i tu ce igrica da zabode... Svi gledaju u njega a on cuti i tako u nedogled...

 

Postoji resenje za ovaj bag, ali nisam bas najbolje skapirao...

 

Navodno, skines neki program koji se zove bsa unpacker ili slicno, i uz pomoc njega extractujes file koji se zove voice extra.bsa ili nesto slicno...

 

Posle toga bi Esbern trebao da ima glas...

 

 

Nisam probao, pokusavam da komp drzim sto cistijim, i da ne skidam gluposti... Ako je neko naisao na ovaj bag, neka kaze sta je uradio i da li je uspelo??

 

Ostavio sam link stranu ispred,prati instrukcije i resices problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da ce biti cela mapa, i ovako su to zguzene i smanjene verzije samo nekoliko kontinenata (ne svih, samo ovih koji su do sada bili u ES igrama).

 

Inace, ko hejtuje radiant questove? Dok nisam provalio da ovog generic "poseti pecinu/fort x, ubi/izbavi/pronadji osobu/objekat y" questova ima pun kurac (mozda cak i neograniceno kao sto su pricali) smarao sam se koliko je igra dosadna i koliko ima bandita, medveda i bezlicnih fortova. A onda sam odlucio da zajebem sve te retardske questove i igra je odjednom pocela da bude do jaja. Atmosfera, questovi, svega fantasticnog IMA, ali je igra zatrpana mamlaznim questovima koji se samo gomilaju u 'dnevniku' bez mogucnosti da se lepo odbiju ili makar sakriju negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak sam nasao quest koji se sastoji od sledecetg:

neki mali decak ti pridje i zamoli te da kazes nekoj maloj devojcici da prestane da ga smara... Plati ti 2 golda, i ti je nadjes i kazes joj to. I kraaj :D:D

 

Resio sam bag sa Esbernom, ima dosta linkova po YT vec sa tim bagom...

 

Naisao sam na par drygih, kao recimo, propadanje ispod stepenica (u nekoj tamo vec krcmi). Prosto sletis pored stepenica i propadnes u ambis kroz teksturu, pa se teleportujes gore i opet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zavrsio neko main quest? Kako vam se cini?

 

 

tesv2011112301130751.png

 

Meni skroz kul bio fight sa Alduinom i ceo onaj Sovngarde trip je bio super, ali opet nekako kratko sve ispalo. Sta bi se dogodilo da sam ubio Panthurnaax-a sto su naredili Blades-i?Nestao mi taj kvest sa liste a ovi i dalje traze da ga ubijem, a bas me zanima sta bi se desilo i kako bi oni meni "pomogli" da sam ih poslusao?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije to nista.

Kada sam prvi put igrao Morrowind pre 100 godina, uclanio se u Fighters Guild i prva misija je da ubijes par pacova kod one babe na tavanu u Balmori, cini mi se.

I odem ja, macan nabildovani nord sa ok oklopom i long swordom i izginem od jebenog pacova. :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...