Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Vec je pao,ubio ga ja odavno. :D

 

Poludio sam, išao duzmem rog onoga jurgenhalera ili kako već, zatekne me onaj note, krenem dizađem iz pećine i ukaže mi se sopstveni desktop. Divota.

 

Sta ti igras jebote?!?Ja do sada naleteo na jedan jedini quest bug,a presao sam sve sem main quest-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije quest bug, nego je igrica samo nestala, crashuje jer je jednostavno loše napravljena da bude kompatibilna sa iole novijim mašinama. Čekam taj update kao novu godinu.

 

Inače, našao sam Potion of Glibness, ovo je ubjedljivo najjače ime za bilo koji predmet u bilo kojoj igri. Ikada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naisao sam i jana jedan bug koji niko nije pomenuo ovde...

Radi se o ubici u graduuuu kakosezvase, uhvatis wizarda za koga se sumnja da je ubica, medjutim ispostavi se da pravi ubica nije uhvacen...

 

Zatim pronadjem pravog ubicu, prisustvujem nekoj tzv sceni u kojoj bi on trebao da ubije jednu devojku na pijaci grad, u srewd noci... Medjutim tu je vec ubagovano, oni samo stoje i gledaju se danima... Ja sma resio da preuzmem stvar u svoje ruke i ubio sam tu devojku :D

 

Zatim mi se kao quest update pojavilo - catch the killer, a ovaj tip je poceo da bezi... Problem je sto je on sada neunistiv, mozes ga ubijati milion puta, opet se oporavi, kao i svaki quest lik...

 

A predpostavljam da je glavni problem zbog kojeg se pojavio bag, taj, da je ceo grad u rusevinama jer sam (sasvim slucajno O.o) izabrao Empire stranu, i u tom gradu ubio Ulfrica... A sve ovo sa ubicom se izdesavalo kasnije... Najbolje da ovaj quest uradite PRE bilo kakvog zavrsetka Stormcloack - Empire rata.

 

A stvarno je cudno kako mi je sam na neki nacin, izabrao Empire stranu O.o Moram igrati iz pocetka i svesno pokusati da zavrsavam na Stormcloack strani price...

Share this post


Link to post
Share on other sites

А што ниси убио њега, него пичку? :haha:

Recimo da sam se zajebao :D

Hteo sam da ispratim quest do kraja, kako treba, ne volim da preskacem nista.

 

A da, jedna jako korisna stvar je Nightingale Blade (ili dagger, kako vec...)

 

A ovo 'Nightingale' zvuci jako gej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A stvarno je cudno kako mi je sam na neki nacin, izabrao Empire stranu O.o Moram igrati iz pocetka i svesno pokusati da zavrsavam na Stormcloack strani price...

 

Kako ti je mogao sam izabrati kada imas dve jasne opcije da se pridruzis Empire ili Stormcloack?Pa nije mogao umesto tebe otici i pridruziti se nekome.

 

Predjoh danas main quest.Sjajno.Sovngarde je fenomenalno mesto,kada sam zavrsio misiju hodao sam okolo da se nagledam okoline.Fantazija.Poslednja bitka sa Alduinom je genijalna,iako bas i nije bila posebno izazovna.Dragonborn + 3 heroja = kratak mec protiv Alduina.Ili je to zbog toga sto sam na kraju radio main quest,pa sam sa levelom 40 bio predrkano jak.Jebem li ga.Predjoh sve najbitnije,sve guildove i main quest,i sve najbitnije side questove,tako da cu verovatno ostaviti malo da miruje igra dok ne izadje DLC.Usput,ima neko info kada ce se to desiti?

I da,ne mogu nigde pronaci ono dvoje blades-a,onu plavu ribu i bradatog matorca.Sa njima jedino nisam porazgovarao oko smrti Alduina.Pretpostavljam da je to zbog toga sto sam negde pred kraj izabrao opciju da razgovaram sa Paarthurnax-om o Alduinovoj lokaciji,a ne sa njima.Zna neko gde su oni?Nema ih u onom hramu sa zidom.

Sve u svemu,igra godine,epsko remek delo.Kakvi Betmeni,Witcheri,kurci...kerov kurac za Skyrim.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sta se to moj Elder Scrolls serijal pretvorio?

 

Ljigavi niz dosadnih parodija, bledunjavih viceva i isforsiranih memea isprskanih konfetama duginih boja kroz hype hipsterkse online zajednice grupisane oko nekolicine 4chan whore sajtova koji sluze kao Stub ove nove fejk kulture.

Kako se to preko noci desilo? Morrowind je bio uspesan RPG, igra godine daleke 2002. godine koja u ovom trenutku deluje kao davna praistorija. Bilo je to parce raja virttelnog sveta rezervisanog za odabrane.

Mejnstrim uproprasti sve. Ovo govorim samo iz razloga jer osecam da ce nakon ovog megauspesnog izdanja, Bethesdi udariti slava u glavu i da ce sjebati ceo serijal nekakvim nakaradnim potezom u buducnosti, tipa MMORPG ili tako nesto, a sve da bi se jos vise uvukli u anus femenizirane, blago transeksualne horde hipsterko emotivno osakacenih gejmera nove generacije.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Koji lik, jeste da igra na nekoj manjoj tezini, ali sam se ismejao, a i ideja je dobra :D

 

You see this fucking giant? beat the shit out of this fucking giant. And pussy fucking wolves. And rape that fucking bitch cuz iron armor is fucking awesome.

 

Ja volim tog lika xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da jeste, ali u poredjenju sa hajpom oko Skajrima i opsteg prisustva u mejnstrimu i efektu koji ima na gejmerski svet (a i sire), nije ni za porediti. Otprilike, isto kao sto je i Oblivion bio prema Morrowindu.

Po nekom mom iskustvu, svaki napredak u ovom stilu na progresivnoj lestvici popularnosti, nema tako srecan kraj.

Sada imamo situaciju da je samu igru progutala ta trka u pravljenju parodija i ostalih fazona, sto je stvaranje jedne posebne nerd zajednice koja ce tu neozbiljnu atmosferu sasvim sigurno preneti u samu igru.

 

Bethesda ce opijena masivnim hajpom, stvaranjem svetskog megahita i pokretanjem revolucije u gejming svetu imati pomucen um prilikom nastavka serijala. Zapravo, to je pesimisticki pogled na razvoj situacije. Optimisticki je, da ce stvoriti remek-delo i nastaviti tradiciju pomeranja granica. Od ove dve staze, meni se licno cini da ce krenuti ovom prvom jer nista dobro ne izlazi, nakon sto udje u medijsku masineriju spcijalizovanu za muzu para putem ulizivanja armijama zombiranih fanova. A ja jednostavno nemam dobro misljenje o novijim generacijama gejmera i njihovom nacinu razmisljanja kada dolazimo do diskusije o tome sta je najvaznije u igri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...