Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

oblivion, ima pristojnu mehaniku i pravila, ali to je jedna veoma losa igra sa stanovista sadrzaja

 

sa druge strane, skyrim vidim ima dobar sadrzaj i bio bi solidan rpg da ima normalna, nezaglupljena pravila.

 

morrowind je zlatna sredina, stvarno dobra igra, jedino sto je akcioni deo gameplaya tragicno lose odradjen (u skyrimu je korektan),ali tad jos nisu imali iskustva s tim...

 

znaci ovako. od 1-5

 

sadrzaj igre (lokacije, likovi, prica): morro - 4 | skyrim - 3 | obl - 1

twitch gameplay: morro - 1 | skyrim - 4 | obl - 2

stat/rule gameplay: morro - 5 | skyrim - nulerda jebena | obl - 3

Edited by pravikretenskefacedokdrka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je meni Morrowind, pored svih mana, i dalje na prvom mestu, od sva tri izdanja. Kad bi ga odradili danas, sa novom grafikom i unapredili borbu, bila bi najbolja igra svih vremena. Ali ne vredi fantazirati. Ovako sva tri izdanja imaju pozitivne i negativne strane i predstavljaju jedan od najboljih serijala uopšte u gaming industriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ma daj jebote,koga briga za te sitnice.Mi ovde pricamo o ozbiljnim bagovima zbog kojih puca igra ili se ne mogu prelaziti misije,a ne o ovim budalastinama.Mozes misliti,tamo nekom liku sto cepa drva ostane komad drveta na sekiri.Jaka muda u picku materinu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini ozbiljniji je i meni bio sa Esbernom jer je uticao na main quest chain, ali sam imao kvestove koji se zaglave bez razloga na nekom stage-u i bleje mi u logu (a mene to nervira).

 

Doduše, u jednom slučaju mi je bilo do jaja zabavno da ga rešim: posle preuzimanja Skyrima od strane Stormcloaks-a, imao sam u Solitude quest da pričam sa nekim imperial generalnom u sred Solituda. Naravno, on je bio mrtav. Iskoristio sam komandu da ga spawnujem na sred trga i gledao kako ga ubijaju čuvari (jedno 5x da me želja mine :haha:). Onda sam otišao u kuću i tu ga spawnovao i rešio kvest. On izađe napolje i čuvari ga izlome opet. :haha:

Edited by Vitamin K Experience

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam to isto radio. :haha: Ali to nije bag,vec jednostavno misiju nisi mogao nastaviti posto su Stormcloaksi preuzeli Solitude,i pobili/proterali sve imperiale.

 

E da,za log sam zaboravio.Bilo je par misija koje su mi bile u logu i nakon sto sam ih presao.Sve su bile vezane za bounty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aj da raspravljamo o najkul itemu (armor-weapon/bilo sta) u igrici, koji se moze koristiti bez ikakvog cita.

 

Sto se armora tice, moj predlog je Ebony Mail.

 

Sto se oruzja tice, ne znam. Najvise mi se dopada Daedric Bow, jer njega i koristim. Ali od nekih 'set' oruzja, ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ебони Мејл сам узео ал га не користим јер сам прешао на лаки оклоп да би могао да левелујем даље.

 

Сад имам фул ДрагонСкејлс оклоп са штитом и даедрик секирче. Све сам сам енчантовао, не знам напамет шта и како.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...