Jump to content

League Of Legends


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Zato ja uglavnom igram bot, najbolje mi ide kada sam adc pa sam našao par ljudi koji su OK likovi i igraju support i onda ranked igram samo sa njima, opušteno :)

 

Pre par dana je bilo testiranje teambuildera, i ako to vrate biće mnogo manje gluposti od strane igrača, svako će igrati šta je hteo i eto ga, pošto vidim da razmaženi svet uglavnom oko toga pravi problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džabe ti i ta report opcija, čovek ako nema mozga nema - ne možeš to da promeniš. Kada ovo govorim mislim pretežno na Dota2 zajednicu, Lol i Hon sam zaobišao ali verujem da mu dođe na isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koja je sada sezona u pitanju, mislim da sam u trecoj sezoni prestao da igram ... Igrao sam uglavnom kao Support ili kao Mid - Assasin (uglavnom sa Kassadinom mid) ... Jebote, svaku sam pizdeo zbog nekog degena, al nimalo bez razloga, vec sto likovi uopste ne zele da saradjuju. Onda sam digao ruke. Verovatno se sada situacija malo popravila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada uvode ovaj teambuilder; svako bira prvo šta hoće da igra i onda ti nađe tim, stvarno je bilo fino igrati dok su to testirali. Ja se trudim da igram sa ljudima koje sam dodao u prijatelje tako da nemam previše problema sa glupostima. Kassadina nema šanse da bi igrao u ranked, banuju ga svaku partiju, sa debelim razlogom naravno :D Meni je ADC milina, nešto tipa Jinx, Quinn, ili support tipa Annie ili Leona, a volim i jungle da igram sa Jarvanom, Sejuani, sad pokušavam da uvežbam Lee Sina, ali trebaće vremena, dosta je težak za igranje :) Jare poslaću ti zahtev sada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rusi imaju svoj server :) Odabrah onaj koji mi je najbliži, nisam se previše informisao o tome kakvi su igrači na kom serveru. Šta znam, da li ću igrati sa nadrndanim ljudima iz istočne Evrope ili razmaženim klincima sa zapada, dođe mi svejedno :D Čujem dosta da taj EUW ima problema sa lagom, ima li istine u tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam ja duo sa Poljakom koji je supp ali ne zna kad treba da odustane, vraća se u bazu jedino kad izgine :D Onda sam video da zna i da flejmuje pa sam batalio, sad mi žao što sam i odigrao tih 10ak partija s njim. Pre par dana sam igrao duo sa još jednim Poljakom, ali sam ja bio supp; lik kaže kao igra challenger na EUW, inače je jungler, ovde je igrao adc i stvarno je dobar, mada nije da ja ne znam sa Leonom da krpeljišem neprijatelje :mhihi: Generalno vidim da su ljudi jako sebični i ne znam zašto uopšte igraju igru u kojoj se igra 5v5, tako da sada ako vidim da niko neće supp onda ja uzmem jer za tu ulogu treba biti timski igrač, i igram Leonu ili Annie da uvek imam spreman neki stun kada se neko zaleće da se kurči pa ode da se bije protiv celog neprijateljskog tima sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...