Jump to content

Aktuelne krize i nemiri u zemlji i svetu


kuruz

Recommended Posts

serete ko foke deco...

 

3000 mrtvih u tripoliju,uglavnom civili jer je nato koristio apace.

 

trenutno vecina izbacenih pacova iz grada.niko od gadafijevih nije uhapsen.65 000 dobrovoljaca aktivno.

 

propaganda medija al dzazire cnn,bbc i sky news pusta snimke pacova na trgu slobode u Tripoliju,a to su snimljeni snimci ranije u bengaziju.

 

Sve u svemu uspesna odbrana grada.

 

A u prvim redovima su dosli brodovima vojnici al kaide,iskrcani brodovima usred naselja bez vojske da bi ubijali civile.Klali su zene i decu nozevima.

 

Odlgedati snimak

 

http://www.youtube.com/watch?v=6Ucvp1nu03A

 

Evo rezultata napada,NE GLEDAJTE ONI KOJI STE GADLJIVI,UZASAN JE SNIMAK.Ako krene nesto da mi sere neki ldp-ovac o pravednosti ubijanja beba jebacu mu mrtvu majku!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=eyDg-p91ZsA&feature=youtu.be

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je moguce da se nerviras i frustriras oko toga sto ne mozes dobiti kvalitetno informisanje od svetskih medija sad u 21-om veku nakon svega sto smo prosli u devedesetima i posle kao da si se juce rodio. Poserem se ja na tvoju naivnost, ulozi malo truda pa dodji sam do zadovoljavajucih odgovora neces nista dobiti na tacni osim naostrenog kurca propagandne masinerije.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadovoljavajucih odgovora? Ceo internet mozes da precesljas i samo ces da naidjes na kontradiktornosti koje se totalno kose sa zdravim razumom! Ajde da imas banalnu situaciju u ovom ratu..da li neko kontrolise neki kvart i jbg ne mozes da proveris..al da jedni govore da su zauzeli ceo grad, da su pohapsili sve zive, da slave itd...a onda vidis druge koji daju konferencije za novinare (pitaj boga odakle), i koji kazu da je sve u najboljem redu i da nema nikoga u gradu...prepustam tebi da dodjes do zadovoljavajucih odgovora!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji nagovestaj da je namerno dopusteno pacovima da udju u Tripoli kako bi ih okruzili i onemogucili dejstvo nato avijacije! Primecena kolona od preko 30 vojnih vozila kako se priblizva Tripoliju dok Gadafijem sin Hamis zapocinje okruzivanje i potiskivanje "pobunjenika" po gradu!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prilozima BBC-a,Sky Newsa i CNN-a koji god se libijac javi,parla engleski bolje od ovih u studiju,pocinjem da se pitam koji je maternji jezik u Libiji.

 

 

 

Ko jos jedan sin uhapsen.Pa koliko ih ima. :mhihi: Na kraju ce ispasti svi clanovi gadafijeve vojske su njegovi sinovi. :mrgreen:

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogodise NATOvci malopre rusku ambasadu u Tripoliju,samoo to znam.Potvrdjeno sa terena.Gori ambasada samo tako.

 

Danas je mala ali odabrana grupa zapalila zastavu pobunjenika ispred ambasade Libije u Beogradu i pustila dva hrcka u dvoriste iste(aludiranje da su pacovi).

Edited by Egzistencijalni Bol
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak nije pogodjena ambasada,ali razbise Gadafijevi lazi medija,dovezao se u kolima gadafijev sin za koga pricase da su ga uhapsili pobunjenici,poslali u hag i ostale fore!Evo snimaka CNN-a i Sky newsa!!!

 

Kako ih je sjebo nemam reci!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=qjjKV0M8SaM&feature=iv&annotation_id=annotation_729486

 

http://www.youtube.com/watch?v=T0l0Ke-QrC8&feature=youtu.be

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogodise NATOvci malopre rusku ambasadu u Tripoliju,samoo to znam.Potvrdjeno sa terena.Gori ambasada samo tako.

 

Danas je mala ali odabrana grupa zapalila zastavu pobunjenika ispred ambasade Libije u Beogradu i pustila dva hrcka u dvoriste iste(aludiranje da su pacovi).

 

To su oni pripadnici support for Gadafi from people of Serbia strane na fb-u. Najvili su da ce to i uraditi :)

Edited by Ozziris
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

saif-gaddafi-libya_1978299c.jpg

 

Saif iz sejf(Saif is safe),tako započinje svoju ispovest Seif al-Islam,za najnoviji broj Al-Skandala.
Pročitajte ekskluzivno u najnovijem broju Trećeg oka,kako je uz pomoć astralne projekcije,uspeo da nasamari pobunjenike,koji su mislili da su ga uhvatili...a onda PUF.
Saif al-Houdini is free
"Saif Al Islam has tiger blood",Charlie Sheen wrote on his twitter

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...