Jump to content

Dresovi


iron will

Recommended Posts

Шта је са резервним немачким? Одвратни су.

 

Француски први је леп, додуше познат од раније, исто и аргентински први, колумбијски први, жабарски други, бразилски трећи.

 

У глобалу и није нешто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za Iran (isto tako i Kamerunov super), ali se ne slazem za Nigeriu

 

Adidas jos jednom pokazao kako se prave old skul dresovi...spanski, nigeriski prvi, nemacki drugi, argentinski 2, kolumbiski...bez greske i suvisnih detalja, svedeno, kako i bog zapoveda

 

Isto tako Naike mi ubo sa Grcima, Francuzima, Englezima, Brazil 2 - ko prstom u dupe...siaino...Portugalov prvi isto dobar, iznenadjuiuce... uvek su mi nekako njihovi bili otuzni...italianski su mi katastrofa, a treba da budu naismekerskii

 

USA, yu troboika stail fantastican...a australiski jeste nekako Brazil kopia...al na onako nesto da uletim u butiku, bez sporcke opredeljenosti - uzeo bi na keca, za nosenje u okviru-zivotu...kezual stail

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono koliko su zlata po Africi popljačkali, ko zna :ph34r: Ima dosta baš finih dresova, ne znam ni koji mi se najviše dopadaju. Što su BiH stavili live verziju :haha:

 

Svi redom sijaju, i kad dođeš do BiH - 'reprezentacija BiH nastupiće u zgužvanoj beloj krpi' :haha:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...