Jump to content

Hardware


Јарослав

Recommended Posts

Mislim da vredi svaki dinar. Prosto ne mogu da se nacudim kvalitetu same slike. Da ne znas mozda u kojoj bih radnji mogao da pronadjem hdmi kabal? Povezao sam ga preko DVI-a, al koliko citam hdmi je prava stvar.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da vredi svaki dinar. Prosto ne mogu da se nacudim kvalitetu same slike. Da ne znas mozda u kojoj bih radnji mogao da pronadjem hdmi kabal? Povezao sam ga preko DVI-a, al koliko citam hdmi je prava stvar.

Jedina bitna razlika izmedju DVI i HDMI je to sto imas i zvuk preko HDMI-a,sto se tice same slike,digitalna je slika na oba i nema neke drasticne razlike ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, i mislio sam al' reko da pitam u slucaju da moram neku spec. radnju da jurim. Winwin mi je usput cini mi se, bacicu pogled sutra. Fala. :da: Jos dve stvari kod ovog Dell-a: Klizac i cinjenica da u slucaju da zelim da okrenem monitor ne moram da ga podizem vec stalak ostaje fiksiran. Klizac je horizontalni, lako se podesava visina monitora. Uostalom, ne umem ja to ni da predstavim kako treba. Perfekcija.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, i mislio sam al' reko da pitam u slucaju da moram neku spec. radnju da jurim. Winwin mi je usput cini mi se, bacicu pogled sutra. Fala. :da: Jos dve stvari kod ovog Dell-a: Klizac i cinjenica da u slucaju da zelim da okrenem monitor ne moram da ga podizem vec stalak ostaje fiksiran. Klizac je horizontalni, lako se podesava visina monitora. Uostalom, ne umem ja to ni da predstavim kako treba. Perfekcija.

Kako mocno jbt...odusevljen sam kako dobro izgleda,a verujem da je uzivo tek expirience :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care ovo kuciste sam platio 150e novo pre par godina, ocekivao sam od njega da moze sve da stane, a nisam bas merio grafu pre kupovine... Izgleda da starija kucista nisu bas pravljena za grafe od 35cm.

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna neko gde ima da se uzme neki Intel core2quad?Konkretno me zanima q8300.Kapiram da se ne proizvode vise,ali mozda negde neki zavuceni ima.Vidim da se prodaju po limundu i kupujem prodajem,ali nesto mi se ne uzima polovan.I zaobidjite savete "Uzmi i5",maticna mi to ne podrzava a ne pada mi napamet da menjam komplet konfiguraciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...