Jump to content

Glasanje za moderatore


BLAGOJE

Metal Men  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ko ste bre vi pacijenti odakle bre ispadate kakav Lu koji kurac? Moderator može da postane samo In D Fleš ili Blagoje a neki anonimusi koji su na forumu godinu dana. Admine, reguliši ovo, neka dečurlija se javlja.

 

A da, može i Efenberg, al' to se podrazumeva, ne moram ni da pominjem.

 

Pusti đecu neka se igraju... ti samoproklamovani, samoinicijativni i samosebisuper potencijalni kvazimoderatorski izgovori za virtuelna bivstvovanja na forumu mogu da ga puše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa anonimusi kao oni i ti se pitate da li Solicitor moze dobiti titulu.Eto to.I da,obavezno te treba smeniti.

Solicitor treba da dobije titulu, ali to nije do mene. Mene ne zanima ništa osim 3 foruma koje moderišem.

 

Ja ovde sam zbog moderatorskog spama, malo dobronamernog prozivanja i ubijanja vremena dok skidam 13. sezonu serije Blue Heelers.

 

Zamalo da se prekrstim.

Sram te bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leni je manje - više u pravu, ali je izostavio dvojicu bitnih omladinaca koje sam ja pomenuo. A In D Fleš vam je objasnio gde vam je mesto.

 

Ajmo sad svi zajedno:

 

NEKAD SE ZVALA LJUTICE BOGDANA

A SAD SE ZOVE MATEJE KEŽMANA

 

Ahahah holy crap xD

A znas da mi to nikad ne bi palo na pamet xD

 

Nije bilo reči o gaženju, drugi glagol je u pitanjE. :mhihi:

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha koja kolicina jadnosti na jednom mestu. Kuruz prica da je neko pacijent a nema pojma covek ni za koga navija, ovaj lemi do svoje 30 god

cuo za slejer i metaliku, dzaba sto je na forumu od 2002. postuje samo na sportu jer samo o tome i zna. Zapravo, i ne treba mu nista vise kad mu cale sredio posao.

I da, svi redom mozete samo da popusite Lou-u , ni to.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, ako ćemo ovu temu da koristimo i za predlog moderatora, iako prvi post jasno kaže da je prva stavka status Metal Man-a kao moderatora...

 

Blagoja na muzički forum. Čovek zna znanje, bezbroj puta je svima objašnjavao sve živo, savetovao, pomagao pri odlukama, pisao detaljna uputstva za povezivanje opreme sa kompom, snimanje uz pomoć istog. Njegovim postavljanjem bismo i konačno dobili pinovanu temu o ovom poslednjem - povezivanjem sa zvučnom karticom i sve što uz to ide, čoveku se već smučilo da piše hiljaditi put istu stvar, a početnicima bi olakšalo bauljanje po forumu (ko zna gde je to sve zakopano sada).

 

Drage volje bih preporučio Starshooter-a za istu poziciju, jedini strah je da ga ljudi neće razumeti kada počne da izostavlja interpunkciju i piše po nahođenju. Osim toga, šta sam rekao za Blagoja, stoji i za njega. Čovek se razume u materiju.

 

Naravno, ovo je samo preporuka, ako je iko od njih voljan da se prihvati posla.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...