Jump to content

2011.12.13. *KC Grad, Beograd* Karma To Burn (USA), Stonebride (CRO)


VoivodBG

Recommended Posts

Masni kao i uvek, ali njihove pesme, kao što rekoh Jaretu, pate od potrebe za kristalisanjem. Malo aranžmani da se srede, pokoji "hook" tu i tamo da se ubaci... rifova ima, samo ih treba složiti. A Mirko se ne uklapa ič, treba ga podgojiti i istetovirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nas drugar Uruk Hai i bubnjar KTB :

Ja sam se mislio da si se zezao kad si mi rekao da ces mi sliku umesto na mail okaciti na yumetal.

Super, sad ce svi da znaju kako izgledam, pa necu vise moci da prozivam ljude po forumu i govorim im da nemaju pojma.

 

Evo, Lou na primer, on svoje slike ne kaci po forumu, i boli ga uvo, moze da prica kako mu je master isuvise pop. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se mislio da si se zezao kad si mi rekao da ces mi sliku umesto na mail okaciti na yumetal.

Super, sad ce svi da znaju kako izgledam, pa necu vise moci da prozivam ljude po forumu i govorim im da nemaju pojma.

 

Evo, Lou na primer, on svoje slike ne kaci po forumu, i boli ga uvo, moze da prica kako mu je master isuvise pop. :D

Uvek inkognito. :D

 

Inače, kačenje tuđe fotografije bez saglasnosti može da se koristi kao osnov za tužbu pod određenim uslovima u jEvropi. Mada je takvo ponašanje i bez zakona stvar poštovanja i kulture.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, kačenje tuđe fotografije bez saglasnosti može da se koristi kao osnov za tužbu pod određenim uslovima u jEvropi. Mada je takvo ponašanje i bez zakona stvar poštovanja i kulture.

Mogao bi bubnjar Karme sad da nas tuzi :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...