Jump to content

Pallbearer


azal

Recommended Posts

ali kad god slusam Pallbearer u fazonu sam, brate, bolje da pustim Warning/40 Watt Sun.

Ima neke istine, samo što je meni zamorno da slušam 40 Watt Sun, jer je album razvučen do dosade, a mastering govnjiv, toliko pršti da smeta ušima.

 

Samo sam čekao da neko ubaci Ghost

Svestan si bolne istine. :D

 

Ćelavi odlično objasnio problematiku na 21:45

Prstom u oko. :da: Njegova muzika je prestala da bude uzbudljiva i vidim po nekim komentarima da ljudima deluje nadobudno, ali u poslednjih nekoliko godina otvoreno priča o stanju u muzičkoj industriji, mentalitetu publike, greškama novih bendova i svaka mu je na mestu. Kao kada se Trent svojevremeno vratio i počeo da priča o izdavačkim kućama i pirateriji. Šteta je što ne dobijaju više prostora i pažnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima neke istine, samo što je meni zamorno da slušam 40 Watt Sun, jer je album razvučen do dosade, a mastering govnjiv, toliko pršti da smeta ušima.

 

Meni je baš super fora što tako pršti, gitare stružu kao cirkular a Patrik miluje glasom.

 

Nego Pallbearer... dobar album ali nije mi za svršiti baš. Videću još da bacim koji sluš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Jebote tek sad vidim post. Super je bilo, Pallbearer odlicni, utegnuti, jedino ne kapiram cemu im sluzi basista posto se apsolutno nije cuo :D

YOB potpuno druga dimenzija, jezivo koliko brutalan zvuk imaju. Prvi put da sam na koncertu osetio kako mi titra vosak u usima :D Burning the Altar uzivo je da uzmes sebi da kopas oko kasikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Today we're excited to release our new EP, Fear and Fury on digital and limited vinyl...

Tracks include:

- "Fear and Fury" (remastered version from Decibel Magazine flexi)

- Our cover of Black Sabbath's "Over and Over"

- Our cover of Type O Negative's "Love You To Death"

 

13925603_1484224558270357_2308927398238498776_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...