Jump to content

2012.03.24. *Gun Club, Beograd* Seven That Spells, Temple Of The Smoke


777

Recommended Posts

ststemple.jpg

 

Godina apokalipse je stigla! Možete ostati doma i sliniti i plakati nad svojom sudbinom ili zgrabiti prvog slučajnog prolaznika / cu, te pijani, drogirani i napaljeni dopuzati do mjesta održavanja rituala.

 

Zaboravite na svoje dosadne, sveznajuće i analne internet prijatelje i po posljednji put se zabavite na pravi način - na rock & roll način!

 

Seven That Spells spaljuju planetu još od 2003. godine i povratka u prošlost iz 23. stoljeća gdje je rock mrtav. Nebrojene turneje po svijetu, 10 albuma po raznim svjetskim labelima i ostale rock fantazije samo podupiru teoriju da se ovi momci ne šale kad kažu ROCK IST KRIEG!!!!!!!!!!!!!

 

www.7thatspells.com

 

Temple Of The Smoke - nakon izgona s planeta Lezbos, ovi mutanti naoružani analognom opremom laserskom preciznošću prolaze kroz space rock, dub i NWOBHM te ulaze u snove mladih djevojaka, propovjedajući religiju sintesajzera i probijajućih kozmičkih zvukova!

 

www.myspace.com/templeofthesmoke

 

23.03. ZAGREB - Kset

24.03. BEOGRAD - Gun

 

Ilustracija na posteru: Miron Milić

http://www.wooloo.org/artists/12258

 

LAST.FM

 

http://www.last.fm/event/3136171+Seven+That+Spells+at+KSET+on+23+March+2012

 

http://www.last.fm/event/3136175+Seven+That+Spells+at+Gun+Club+on+24+March+2012

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj da se razmisljas,nego obavezno idi.....

 

odlicno,dolaze posle manje od godinu dana od proslog koncerta......nema sta,bice silovanje kao i prosli put,ne sumnjam.....nadam se samo vecoj poseti nego sto bese u kc grad....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ма није то, него какве сам среће, има да ми се потрефи испит дан после концерта. <_<

 

Немам ни ја намеру да пропустим, и свакако долазим, осим ако се не деси горе поменуто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Stiglo je do mojih ušiju da će biti svirke na dan 20.05. sa Stonebride i In From The Cold. Čekam da saznam da li se to odnosi na ovu svirku ili nameravaju da dođu dva puta ovog proleća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamo sam. Ali zašto je ovog puta svirka u GUN-u a ne u KC Grad? Meni je prošli put bilo savršeno tamo. Odličan zvuk, još bolja atmosfera i naravno voz koji u sred svirke prođe dva metra iza bine i izazove opštu pometnju među članovima benda (i ponekog posetioca) Haha, čista avangarda.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na FB-u stoji 21:00 kao početak svirke, na last.fm eventu koji je Niko napravio stoji 21:30. Dakle, ne dajte se zajebat' i budite tamo na vreme.

 

Temple Of The Smoke će po prvi put odsvirati kompletan novi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Beograd: Koncert će početi u 22h, redom će svirati Jastreb, Temple of the Smoke i Seven That Spells.

Temple of the Smoke će premijerno u Beogradu odsvirati sve pesme sa novog albuma čije snimanje je završeno juče. Cena karte 400 dinara.''

 

Temple Of The Smoke obavestenje koje sam dobio na fejsbuku u inbox

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seven That Spells objasnio ponovo, prejebeno :D Onaj novi bubnjar je luuuud lik brate, covek jebe mame. Po mom misljenju bili su bolji uzivo za nekoliko klasa od TOTS iako volim taj bend. Novi materijal TOTS-s zvuci, kao sto kaze Vitamin K Experience, zvuci dosta raznoliko. Mislim da mi najvise smeta nepovezanost deonica unutar pesama i ti prelazi...valjda ce na albumu biti to bolje odradjeno :D Uzeo sam STS majicu i poster i doprineo sam izgradnji zlatnih kupatila u vili na hvaru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

super koncert, tots samo malo da dorade pesme i bice odlican album.

 

a sts su stvarno ubili, meni je drugar rekao da mu je njihov prosli nastup bio malo bolji ali ja nemam zamerke. pocetak je malo skripao, ali kad se basista pojacao grunuli su kako treba.

 

jedva cekam sledeci

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je bilo super, samo ne znam zasto su bili ovako fini. gde je bogohuljenje, satana i pisanje po bogu?

evo sta su okacili

 

http://www.youtube.com/watch?v=DyFAYLyclT0&feature=plcp&context=C4749462VDvjVQa1PpcFMDDh_oaH38Rwht-RRHXsNfBz0CdoEZ93Q%3D

Edited by Supergalactic Lover

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...