Jump to content

Queens Of The Stone Age


Лука

Recommended Posts

Ni ja se nisam nešto oduševio, iskreno. Emotion sickness (Silverchair je zvao, traže naziv pesme nazad) je razvalila kao prvi singl, opener je takođe brutalan i blesav, ali ostale pesme su mi u najboljem slučaj OK. Može da se sluša, nije za bacanje, ali prethodna tri albuma su mi bila mnogo zanimljivija, čak i Them Crooked Vultures album me bolje radi.

Takođe mi je malo sacreligeous da se album poredi sa Era vulgaris, jeste prljav u maniru istog, ali Era vulgaris sadrži mnogo više raznolikosti u pogledu melodija i ritma, čak i pojedine pesme poput Make it with chu razbijaju na momente vajb i unose dinamiku. Ovaj album je maaaaalčice možda jednoličan.

Vokal je vrhunski, by the way. Pogotovo na prvoj pesmi, u startu je jasno da će pevanje biti teška šizofrenija. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Royal Blood su ok, tu i tamo iznedre hitic, ali su im albumi kao celina zaboravni bas. 

Poceo sam malo drugacije da sagledam vec nase vremesne bendove koje pratimo, ne mogu stalno da se izbacuju kvalitetni albumi, to je naprosto nemoguce. Ali mi je draze i da vidim neki mid tier rad, koji zapravo ima ulozenog truda, iako nisu otkrili toplu vodu, a poslednji QOTSA je bas takav. Moglo bi se reci da je i sigurica donekle, ali uspeo je da me iznenadi na odredjenim pesmama.

A sada bi Exit mogao ponovo da odresi tu jebenu kesu i da ih dovede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Veceras ih pogledah i po drugi put, naravno posle onog cuvenog nastupa u Ns-u 2014....VRH VRH VRH, samo to se moze reci :pivopije: 

Uhvatih i set listu, taze kacim. Bila je i Burn the Witch, to su onako neplanirano ubacili :zuba: 

spacer.png

Edited by Milkica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

410239988_750459467106113_76902288189020

Kotrljalo se mjesecima i mjesecima, promijenilo se brdo gradova i lokacija, i barem jedno 5-6 datuma. Na kraju smo završili na Šalati, 23.7. Vjerojatno najmanji kapacitet koji band svira ove i iduće godine. Moguće da ode brzo, 66 eur, ništa pre-sale, sve odjednom, sutra u 18:00h. Eventim, Dirty old, Rockmark. Vidimo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Utorak rasprodan, srijeda sutra u 10:00h ide u prodaju. Jako se veselimo, velika maratonska dvodnevna rock fešta na Šalati! 
QOTSA ovime postaju prvi band koji svira na Šalati 2 dana zaredom, kao i prvi čiji je koncert gore rasprodan više od pola godine uoči. Vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...