Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ljudi, SBB uopšte nema Arenu? Ni da doplatiš? Nije kao da ću da crknem bez nje, nego dimam da pogledam reli tu i tamo... :D

 

E sad vidiš moju patnju, nego jel možda pratiš Blancpain gt seriju, meni to vrh, jedino sranje što malo trka po sezoni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktivno pratim samo F1 i MotoGP-2-3, ovo drugo kad šta uhvatim, smara me da jurim streamove, mada sam do skoro imao Arenu koja prenosi reli i pogledao sam možda dvaput. Plašim se da se navučem da pratim još nešto, ne mogu da postignem :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam to, a fala i za linak. Ma bolje da ne otvaram, hteo sam pretprošli vikend da gledam na Eurosportu World Superbike kad sam krizirao što nema ni F1 ni MotoGP, ali se ispostavilo da naš Eurosport ne prenosi isto što i UK Eurosport ili šta već, ja okrenuo kanal koji sam video na Superbike sajtu i bilo tipa neko skijanje. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kao klinac dosta pratio i F1 i Moto sport, cak i domaci reli, dokie vozio Cedomir Brkic i ekipa...sad ne bih da umanjuem danasnje vozace, ali nekako nema vise takvih smekera sa asfalta, sto bi rekao Bard Ziva...a i cini mi se otkad sam polozio - veci mi merak da sednem u kola i obrnem 20-30km u bilo kom pravcu (cak ne moras nesto brzo da vozis), nego da satima gleas ove likove kako obrcu krugove...jos bolje, ako moes da odes u neki karting klub ili slicno i sam to (slicno) prozivljavas

 

Virtualnu stvarnost prenes in real life :D

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...