Jump to content

Košarka 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Видећемо колико је ово са конференције истина кроз пар дана,кад се реши ситуација са Пешићем.

Ово враћање дуга се надам да је тачно,иако ми делује нереално. Рачунам да је доста играча опростило дуг,Беко је опростио дуг,нешто се вратило од спонзора,неки спорови су добијени,нешто је можда Човић вратио из свог џепа (можда),можда је и сам Беко пљунуо неку лову,наводно је добијено пола милиона од Недовића али опет ми делује нереално.

Ако остане Пешић,верујем Човићу,ако не остане тешко.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je dug toliko smanjen, zašto je onda prava Zvezda i dalje zamrznuta?

 

Dug nije smanjen već je reprogramiran da se vraća u narednih 5 godina na koliko je Čović "zakupio" klub.

 

Btw. Cigani, sam Čović je juče rekao pravi naziv kluba:

 

"Crvena zvezda -(crtica) Beograd -(crtica) Diva, odnosno bivši FMP, je dobar deo tih obaveza preuzeo na sebe i kroz razne finansijske i poslovne kombinacije uspeo da reguliše..."

 

Tako da onaj koji spomene da je ovo bila fuzija mož' da jede govna. Navijate za FMP sa grbom Zvezde i to je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лепо је овде већ објашњавано раније. Није фузија,већ рецимо неко стратешко партнерство. Сви трофеји које освоји овај клуб кроз 5 година (сад већ 4) припадају Звезди. Тако да слободно можете да престанете да бринете о томе.

Човић је рекао да ће до августа дуг бити измирен. Да ли је измирен или репрограмиран,видећемо. Управо ће одмрзавање Звезде бити показатељ тога. Немам ништа против ни репрограмирања дуга,ако се он врати за 5 година. 15 милиона није искеширано сигурно,али чак и ако је дуг репрограмиран верујем да је добар део дуга отписан или враћен.

Што се Тегелтије тиче,запањује ме број људи,што Цигана,што гробара који прате тог циркузанта.

Ја лично Небојши Човићу не верујем док не испостави најчвршће могуће доказе,али у сваком случају је бољи од гашења клуба,а надам се да ће успети да нас извади из гована.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Размишљао сам нешто и сматрам да би требало окупити тим стручњака,што спортских,што правних,социолошких итд., који би утврдили у каквој вези стоји Курузов прелазак у противнички табор и нагли пад Звезде у свим спортовима.

 

И наравно да се испита да ли би се Курузовим враћањем у старо јато Звезда опоравила,и ако би,шта треба урадити (платити неке операције,одлазак у Нови Сад,обезбедити му доживотно место у дому,доживотно студирање,евентуално довести пар другара са јужне трибине на север) да би се Коки приволео нашем царству.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Навијање за Партизан је ствар опште културе, лепих манира и здравог разума. Неко има среће да га од малих ногу уче томе, неко мора сам да се лечи.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Навијање за Партизан је ствар опште културе, лепих манира и здравог разума. Неко има среће да га од малих ногу уче томе, неко мора сам да се лечи.

 

a neko je dovoljno inteligentan da sam shvati za koga treba navijati , od malih nogu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...