Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Igri samo fali neki end-game sadrzaj, inace je odlicna. Pored jurenja paragon 100 lvl i nema nesto puno da ponudi igracima koji redovno igraju. Uberi su pravac u kome treba da idu, nadam se da ce dodati vise takvih stvari.

Neki veci content patch ipak mora da saceka expanziju. Da ubace rune i ostale stvari iz D2.

 

Ko igra moze da me doda : DBraveZ#1254

ovo su mi barb i wiz :

http://eu.battle.net/d3/en/profile/DBraveZ-1254/hero/22069509

http://eu.battle.net/d3/en/profile/DBraveZ-1254/hero/6309481

 

Ima solidan broj nasih igraca, uvek se skupi ekipa za farm ili za ubere na mp10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikada nisam mogao da prihvatim kod Diabla 2 to što se protivnici pojavljuju iznova i iznova, čak i kraljica, poput one Blood Raven.

Prosto, naviko sam kod takvih igrica, da kad očistim neku površinu, očekujem da bude pustoš i to je to.

Skroz mi je kvarilo feeling, osećaj da sam nešto uradio.

Na stranu i debilni save (and exit game), to bih i preboleo, ali ovo nisam.

 

Uzgred, jesu li uspeli da krekuju Diablo 3, ili mrka kapa?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam, ali mnogo manje nego d3, u to vreme mi je Starcraft bila glavna zanimacija.

 

 

 

nece nikad ni biti pravog kreka jer je sistem kao u wow-u. Moras ceo server da emuliras a to je sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pola zivota proveo uz D2, tako da mi je D3 totalna glupost. Izgleda da je sve samo stvar perspektive.

 

Npr. uvek sam voleo to sto se bosovi respawnuju, Imao sam svoja omiljena loot mesta u D2, obicno bilzu waypointa. U Travincalu sam bog-zna koliko zlata zaradio... Mora to bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima dosta razlika izmedju D2 i D3, najveca je skill sistem, a onda i AH.

Ali sustinski, dve action-rpg igre bazirane na satima i satima repeticije.

D3 se jako jako promenio od kada je izasao pa u narednih godinu dana.

Prvih par meseci je bio vise nalik wow-u, klasican gear check. Onda su ga ucinili pristupacnijim i povecali drop.

Dodali paragon sistem i uber bosove, kao i nove iteme (mada na itemima mora jos da se radi da bi po kvalitetu parirali onima iz d2, to je vec najavljeno za 1.09 patch).

Kasnije su fino popravili crafting pa se smanjio uticaj AH, a sad u 1.08 doradjuju monster density po aktovima, kao i bonuse za igranje u party-ju.

 

U svakom slucaju, ima mnogo prostora za popravljanje i dodavanje , ali i u ovom stanju, igra je super zabavna, pogotovo ako imate ekipicu sa kojom igrate.

 

Alternative su POE i Torchlight2, a uskoro dolazi i Marvel Heroes, mada je meni D3 bolji od navedenih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...