Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

@Mai ... bas sam hteo da pohvalim avatar, ali zaboravih to kroz PP da ucinim biggrin.gif

 

@Boro ... Seher? Mislis na Srpske Toplice? Trcao sam dok sam trenirao fudbal, sad je bicikl dovoljan za kondiciju (pored bubnja icon_smile.gif ).

 

 

Nego... JEL VIDEO IKO TAJ FAMOZNI DISK ???? icon_mrgreen.gif

 

Eto, clanovi benda to jos nisu bili u mogucnosti...

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da postavim i tu oficijelnu najavu, pa da vidimo sta ce se dalje desavati icon_smile.gifph34r.gif

 

 

S L A V A !!!!!!!!

 

INTERFECTOR prvi album konacno u prodaji !!!!!!!!!!!!

 

9 pesama progressive/black/death... metal tematike, sa najboljim CD dizajnom na srpskoj sceni!!!

 

INTERFECTOR - THE FORCE WITHIN

(Rock Express Records)

user posted image

 

Hit singl 'Mother Serbia', Iced Earth obrada klasika 'Dark Saga', kao i 'The Lightbringer', 'Na Krilima Noci', 'S' Druge Strane Svjetla'...

 

CD je nabavljiv u svim Rock Express Records distribucijama...

 

--------------------------------------------------------------------------------

Info oko narucivanja:

 

- SRBIJA i CRNA GORA -

[email protected]

011/656-356

 

U Beogradu: CD Shop MORDOR...

 

- REPUBLIKA SRPSKA -

[email protected]

065/566-395

 

cena za RS je 10 km / 350 din / 6 EUR

(Diskovi koji se poruce direktno od benda su potpisani!!!)

 

- OSTALE ZEMLJE -

kontaktirajte bend ili izdavaca radi informacije.

 

--------------------------------------------------------------------------------

Diskovi ce se prodavati i na koncertima koji ce da uslede!

 

Pozivamo sve one koji jos uvek imaju sopstvenu savest da NE PIRATERIZUJU, NE KUPUJU piratska izdanja ovog albuma, jer to steti samo bendu, i nikome drugom. POKAZITE VAS RESPECT !!!

 

 

...USKORO...

 

- ce biti postavljena nova verzija INTERFECTOR web site-a

- ce da usledi live promocija albuma, sto cete biti naknadno obavesteni

--------------------------------------------------------------------------------

 

...It's excellent & complex folk, dark, black metal with almost progressive influences and true Serbian spirit... - AXA VALAHA ZINE [Romania]

...Sounds well arranged, ingeniously performed (very good technique), and quite mature... - NEGURA MAGAZINE [Romania]

...Sa reputacijom jednog od najboljih metal sastava koje Srbija ima da ponudi, Interfector-u se mora odati priznanje na ovom opusu... - BUTCHERIAN VIBE ZINE [serbia]

--------------------------------------------------------------------------------

 

www.interfector.tk

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diskovi ce se prodavati i na koncertima koji ce da uslede!

 

Pozivamo sve one koji jos uvek imaju sopstvenu savest da NE PIRATERIZUJU, NE KUPUJU piratska izdanja ovog albuma, jer to steti samo bendu, i nikome drugom. POKAZITE VAS RESPECT !!!

Jebi ga ja sam do sada oko 15 vasih cdova rasturio po norveskoj icon_cool.gif Kome god pustim hoce da im narezem icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao sta mi se danas desilo! Ja u busu, i sad gledam disk, citam textove, kad odjednom dedica pored mene kaze nesto u stlu: "A, jel to neka patriotska muzika? 233.gif " Ja ga gledam i sad pokusavam da ne umrem od smeha, jer skapiram da je lik, jel, video ono Mother Serbia, i krenem ja tu njemu da objasnjavam sta je metal, pa black metal, pa Interfector, kad vidis samo njega, vadi flajer i krene lik da me startuje za ono Crkva Isusa Hrista Svetaca Poslednjih Dana!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Trip, besplatno ucenje engleskog, a kroz to spoznajes tu njihovu veru...znaci nisam mogla da verujem! icon_smile.gif

 

 

Zakljucak: Interfector privlaci sektase mhihi.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne samo sektase nego i alkoholicare icon_da.gif Bas sam sinoc kod mene na festi pustio The Force Within i ova 3 poguba sto su bila kod mene su dosli do zakljucka da je Interfector u stvari Interceptor of Alkohola icon_smile.gif

Edited by Swarthyard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao sta mi se danas desilo! Ja u busu, i sad gledam disk, citam textove, kad odjednom dedica pored mene kaze nesto u stlu: "A, jel to neka patriotska muzika? 233.gif " Ja ga gledam i sad pokusavam da ne umrem od smeha, jer skapiram da je lik, jel, video ono Mother Serbia, i krenem ja tu njemu da objasnjavam sta je metal, pa black metal, pa Interfector, kad vidis samo njega, vadi flajer i krene lik da me startuje za ono Crkva Isusa Hrista Svetaca Poslednjih Dana!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Trip, besplatno ucenje engleskog, a kroz to spoznajes tu njihovu veru...znaci nisam mogla da verujem! icon_smile.gif

 

 

Zakljucak: Interfector privlaci sektase mhihi.gificon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif

 

Potpuno nebulozna prica, haha...

 

Ko zna, mozda deda i progleda na kraju icon_biggrin.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provali sam da mi stvar Secrets of sumerian Sphynxology od Melechesh strasno lici na Mother Serbia.Apeirone,daj mi strucno objasnjenje,da li sam u pravu?Ritam je isti.

Naravno, nije to tajna.

 

Veruj mi kakvo je iznenadjenje nama donelo postojanje takvog benda.

 

Nisam mogao da verujem, toliko daleko, totalno drugi narod, drugi ethno, a ritmovi skoro isti kao ovi iz naseg etnickog nasledja. Zaista neverovatno.

 

Nema potrebe da govorim da smo Mother Serbiu napravili pre nego sto smo znali za postojanje tog benda...

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Telcontar: Haha, ne vadimo se, nego je to cinjenica... Sto se diskova tice, bili smo u BGu pre dva dana i pokupili smo ih. Omot je ispao Fantasticno, srecom Rogosic nije stedeo po tom pitanju!

 

@ Bethor: Hvala, takodje !!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...