Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

OK.

 

Mogu reci da sam tek sad manje-vise dosao sebi.

Prvo - stigao sam kuci. Ziv. Ali to nista ne govori, jer sam upravo dosao sa Carcassove slave, koja je inace sutra, ali mi uvek festamo dan ranije, jer je vise alkohola i hrane. Gadna slava, malo je reci. Uh... mozda pregadna. A jos je gadniji broj recenzija koje moram da uradim za par dana za BVibe... Propast.

 

Dodjavola!, Urose... propustili ste opasnu pijanku. Ali bice prilike jos.

 

U svakom slucaju, da nisam otisao kuci, stigao bi Marko iz Amerike (Lazarov brat)... a tad se tek ne bi treznilo... Prokleti BG, nikad nisam toliko pio. Moram se vratiti tajnama sporta, fudbala. to ce da me spasi.

 

 

A bilo je gothicarki naravno. icon_mrgreen.gif

 

Kao i pingvina, i to najgadnijih!!!!

 

Poz!

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram se vratiti tajnama sporta, fudbala. to ce da me spasi.

Nista tebe nece spasiti, pa ni fudbal....

 

Evo meni pocinju pripreme za par dana, pa ako si raspolozen da trckaras malo po ovoj hladnoci, imas slobodno od mene!!!

 

Ali ne vjerujem da si toliko hrabar!!!

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodjavola!, Urose... propustili ste opasnu pijanku. Ali bice prilike jos.

pu majku mu!!!god damn it!!!! wallbash.gifwallbash.gif

eh..i ja sam toliko htela da dodjem, ali kad nisam mogla dry.gif for helvede!

laki, kad cesh vishe da se preselish u bg? orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav skup gadnih slika... Rumenilo, ko bi znao, ne secam se tacno u koje doba noci je to slikano, ali bice da je od alkohola icon_smile.gif Ili od nespavanja prethodna 4 dana icon_mrgreen.gif

 

Novi album - i ja jedva cekam isti!!! Imamo zaista super ideje (naravno, nama su super, to cete vec sami proceniti), originalne, kako textualno, tako i muzicki. U BL je proradio jedan studio u koji ulazemo mnogo nada, znamo lika koji ga vodi, pa cemo moci dugo da snimamo, samo ako zadovolji kvalitet.

 

Ali... koji god Srbin da pita zasto ne vezbamo u svetom januaru, nije Srbin! mhihi.gif Ja ne znam gde mi je glava, ni kako se zovem vec danima, a uz to radim nekakve recenzije za BV (Queensryche - Operation:Mindcrime za metal classics ediciju... ne mogu da nadjem reci da opisem taj album, majku mu!). ...tek veceras, nova godina part II... Prelude to Hell.

 

Vidimo se i cujemo!

 

p.s. Meggy, nemoguce te je provaliti da si to ti, ni zbog slike u potpisu, ni zbog nick name-a icon_mrgreen.gif

 

Poz!

pivopije.gifSrbija.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album - i ja jedva cekam isti!!! Imamo zaista super ideje (naravno, nama su super, to cete vec sami proceniti), originalne, kako textualno, tako i muzicki. U BL je proradio jedan studio u koji ulazemo mnogo nada, znamo lika koji ga vodi, pa cemo moci dugo da snimamo, samo ako zadovolji kvalitet.

 

. ...tek veceras, nova godina part II... Prelude to Hell.

 

Samo naprijed matori, cuo sam da pocinjete sa obradama Fahrete Jahic i Sorabiji poznate kao L.Brena!!! Oliver ima neki njen MP!!!

 

Samo naprijed, ja vecerac cisto sumljam, danas trening (trcanje na minus 4) nekih 7 km, a veceras jos utakmica, mrtav sam!!!

 

Pozdrav dedek!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...