Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Nije to Ц, to je stilizacija bezrepog konja u bestežinskom stanju.

 

Nego, ne kontam kako se niko ne obazire na podatak iznesen u intervjuu da Marjan odlazi...

Pa ja ne slušam niti podržavam Draconic a opet mi je bezveze da to čujem... Mislim, Marjan ode a Uroš osta. Gdje je tu pravda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je velika tajna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ne znamo jos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ali cete svi znati u Aprilu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jer smo zakazali svirke za tad.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad tako sediš na forumu i vidiš da neka svirka srednjoškolskih bendova ima 15 strana komentara, a tvoja tema ima jednu, malo se zabrineš, ali skapiraš na kraju da taj forum uglavnom nema veze sa životom.

:)

haha

sa ovim se slazem 101%. jbg takva je situacija.

ako ti je za kakvu utehu vama bar dodje 200-250 ljudi na svirku da vas gleda, samo sto to nisu ljudi koju vise po netu. zamisli tek da sviras sa tim srednjoskolskim bendovima koji ni instrumente ne znaju da drze kako treba, a da vecina ljudi koji dodje na tvoju svirku dodje bas zbog tih bendova jer im tu svira ortak/decko/simpatija, a da se publika razbezi kad dodju kvalitetni bendovi na red, samo zato sto ne mogu da razumeju/cene ono sto ti bendovi rade. da si ziveo u nekoj relativno maloj sredini nagledao bi se toga veruj mi, kako odlicni bendovi popuse, kako ljudi kojiorganizuju dobre svirke zalaze u minus i sl... :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je velika tajna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:pivopije: :pivopije:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ne znamo jos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ali cete svi znati u Aprilu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jer smo zakazali svirke za tad.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D

:):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ti je za kakvu utehu vama bar dodje 200-250 ljudi na svirku da vas gleda, samo sto to nisu ljudi koju vise po netu. zamisli tek da sviras sa tim srednjoskolskim bendovima koji ni instrumente ne znaju da drze kako treba, a da vecina ljudi koji dodje na tvoju svirku dodje bas zbog tih bendova jer im tu svira ortak/decko/simpatija, a da se publika razbezi kad dodju kvalitetni bendovi na red, samo zato sto ne mogu da razumeju/cene ono sto ti bendovi rade. da si ziveo u nekoj relativno maloj sredini nagledao bi se toga veruj mi, kako odlicni bendovi popuse, kako ljudi kojiorganizuju dobre svirke zalaze u minus i sl... :opusteno:

А, шта, као тога нема у Београду? Не буди смешан!

Share this post


Link to post
Share on other sites

А, шта, као тога нема у Београду? Не буди смешан!

ne znam da li toga ima, pretpostavljam da ima, ali kazem da opet ti bendovi u beogradu mogu na kraju nadju svoju publiku(veliki je beograd), dok u manjim mestima za to nema sanse. ja samo mogu da zamislim kako bi u cacku prosli benovi poput consecration-a i rain delay-a... dok opet takav bend u beogradu ima svoju publiku

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg mi smo imali srecu sto sam toliko dugo radili na albumu pa smo samo nekoliko puta svirali u BG i proteklih dve godine. Tako da je svaki put special event, dodju svi ljudi da vide jer nas dugo nisu gledali. Videcemo dal' cemo opet imati srece sad kad budemo intenzivnije svirali.

 

mislim da za u unutrasnjosti, jedino moze realno da se svira ako imas svoj prevoz, jer onda mozes sve da spakujes od svoje opreme, da ne racunas na ono "nesto" of opreme sto se uglavnom pojavi na takvi svirkama, i svedes putne troskove na benzin, a ne na autobuske karte za 6-7 muzicara.

 

to je najveci problem.

 

pupak, sibni mi na PP ako imas neke kontakte za tvoj kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah

pa vi dodjite ;) ja cu vas rado podrzati dolaskom na tu svirku... da nam nije milanovcna i ljudi sa strane mrsavo bi bilo na tim vecim svirkama. ma samo treba staviti sto vise domacih bendova kao predgupe, i uspeh zagarantovan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...