Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

potpisali smo ugovor sa austrijskom izdavackom kucom Noisehead Records.

imate vise informacija na nasem novom myspace-u.

 

http://myspace.com/draconic

 

u svakom slucaju, vrlo smo zadovoljnI, imacemo distribuciju u americi preko Relapse Records.

 

hvala svima sto su bili strpljivi!

 

album izlazi 3 aprila.

 

vidimo se uskoro!

 

poz

 

 

Uuuuuu, svaka čas' kolega, tj kolege!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mislim da se čuje da su likovi iz nekog američkog metalcore benda oni likovi koji su igrali bejzbol i slusali Sublime i Rage Against the Machine, dok sam ja kupovao Xentrix originale i puštao Blind Guardian na parkingu škole.

Azale za ovo dobijas pivo od mene :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma Gardijani bre koliko su samo zanrova promenili i i dalje ostali najtr00 bend na svetu :rockdevil:

a sto se tice Draconica slusao sam jednu pesmu onu na spejsu i skroz je istripovana

i dve preko last fm-a ono sa starog albuma i to mi se bas svidelo :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apeiron,naprimer hocu da otvorim vise tabova sa tog sajta i on mi za svaki izbaci na index

aj malo uzmite da cackate na tom sajtu :)

e da i sajt ne moze da se otvori preko Google Chrome-a

de ti ode post???

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dve preko last fm-a ono sa starog albuma i to mi se bas svidelo :rockdevil:

Први албум је тотални Covenant "Nexus Polaris" фазон. То је ионако један од ретких блек метал албума које могу да слушам, ако је оно уопште блек метал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg brate znas kako to ide :D

 

Totalni Lost Horizon.

Oduvijek sam znao da ime je gorstacki power u venama, iako ga prikrivaju uspjesno, na refrenima se vidi sta je tacno u pitanju!

 

velika istina! Uros je svirao onu prvu Draconic svirku njegovu na basom u corpse paintu i Rhapsody majci, ne znam sta ces bolje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apeiron,naprimer hocu da otvorim vise tabova sa tog sajta i on mi za svaki izbaci na index

aj malo uzmite da cackate na tom sajtu :)

e da i sajt ne moze da se otvori preko Google Chrome-a

de ti ode post???

Za ovo prvo znam, ali ne znam da napravim :ph34r: Tacnije, trebalo bi vremena da pronadjem do cega je, a onda dok se prepravi u par stotina html-ova, potrajace. Ali hocu srediti.

 

Ovo za Google Chrome, nemam pojma, nemam to instalirano, ali pogledacu. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To “kupite disk, ne budite pederi, podržite bendove” je sve šuplja priča po meni. Bendovi moraju sad da sviraju, i došlo je vreme gde moraju na bini da se pokažu pre svega i da se izdvoje na neki nov način. Ja kupujem disk samo ako mi se baš svidi ili ako sam prijatelj sa ljudima koji su snimili taj album. Ali majicu kupim na svakom koncertu ukoliko mi bend pokaže da je dobar, ili vidim da su se potrudili oko dizajna majica ili dukseva i svidi mi se kako izgleda. Moraš da se menjaš i adaptiraš kao muzičar i kao trgovac. Moraš na novi način sad da preživiš ako misliš da se baviš muzikom. Ne možeš da snimiš album, da sedneš na dupe i da očekuješ da će ljudi da kupuju. To je mentalitet dinosaurusa.

 

Istina, eh kada bi svi muzicari razmisljali na ovakav nacin gde bi sada bili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...